Yapı Market Ürünleri

En iyi  Yapı market ürünleri nerede satılır diye düşünmeyin ?

ArabayaServis, otomobilinizin araç aksesurları yanı sıra hayatı birleştirerek yapı market ürünlerini de Yapı market ürünleri kategorisinde sunmaktadır.

Her bireyin ev, işyeri gibi yerlerde  temel ihtiyaçlarından biri olan El Aletleri, Elektrikli Aletler, Kesici Ürünler, Yapı Hırdavatı, İzolasyon Yalıtım Ürünleri, Mengene ve Rende, Ölçüm Aletleri ve Zımpara ürünleri tek bir katalogda topladık ve alt kategorilere rahat bulmanız için ayırdık.

Eldiven kategorisinde evde, depoda iş yaparken gerekli iş eldiveni, Penseler kategorisinde tamirler için pense, fırçalar katrgorisinde çanak fırçalar ve telli fırçalar, ağaç oyma, ıskarpela, hobi seti gibi aşındırıcı ürünler, günlük lazım olabilecek keser, çekiç  ve lastik, ahşap tokmak, somun sıkıştırma açma ve benzeri işler için lokma anahtar, lokma seti evinizde alet deponuzda bulunmasını tavsiye ederiz.

Amatör işleriniz için Boyama, alçı, boya kazıma işlemleri için spatula ve sıva, harç işleri için mala  tamir anahtarları kategorimiz ise aylan ucu seti, kurbağacık ve kombine anahtarlar, boru anahtarı gibi aletler hayli işinizi görecektir.

Profesyoneller için, ayarlı delme panç ve panç kaçınılmaz ürünlerdir. Kuyumcular, inşaatçılar için pürmüz çeşitleri de yine kolayca pürmüz kategorisinden alınabilir.

Yıldız ve düz uçlu tornavidalar, Kontrol kalemi ve değişik tornavida setleri hem amatör hem profesyonel kullanıcılar için idealdir.

Yapı market ürünleri Nedir sorusunuza cevap ta ArabayaServiste!

Elektrikli aletlerde bits adaptörü, pprc pvc boru kaynak makinası, daire testere aparatı ve matkap disk aparatı gibi ürünler ustalar için gerekli ürünlerdir. Bu ürünlere çok daha kolay ulaşabilir ve 9 taksitle satın alabilirsiniz.

Güvenli kaynak maskesi, kaynak şase pensesi kaynakçıları yakından ilgilendirir. Amatör takıcılar, kuyumcular, elektrik atölyeleri ve okullar için havya, lehim pastası her biri birbiriyle bağlantılı ürünlerdir ve aynı kategoride yer alır. Mandren, matkap ucu ve setleri, silikon tabancası ve mum silikon yine elektrikli ürünler kategorimizde yer almaktadır.

Kesici ürünler olarak Testere, cam elması, boru makası ve koyun kırma makasları, makas, maket bıçağı, teneke makası gibi kesici ürünler yer almaktadır.

Müzikçiler için akustik sünger, piramit süngerler, ısıyla daralan makaron, ip halat gibi ürünlerimizi  y.ne sitemizde Yapı hırdavatı kategorisinde bulabileceksiniz.

Bileme taşı, su zımparası çeşitleri ve en uygun fiyatları zımpara kategorimizde toptan fiyatına satışa sunulmuştur.

İzolasyon yalıtım ürünlerinden su yalıtım malzemeleri, ısı yalıtım, izolasyon, ısı yalıtım malzemeleri kış ve yaz aylarında kendinizinde uygulayabileceği yalıtım ürünleridir. Kışın ısı artırımı için radyatör arkalığı ve sıcak su borusu boru İzolasyon Malzemesi kış aylarında mutlaka uygulamanız gereken ürünlerdir.

Mengene ve marangoz rendesi ürünleri ustalar için en uygun fiyatla. İnşaat ve sıva işlerinde su terazisi, gönye ürünleri hizalamayı sağlaması için en sağlıklı modellerdir. Mesafe ölçme  işlerinde en güvenilir çelik metre, en hassas ölçümler için kumpasta yer almaktadır.

Kategorimizde Yapı market ürünlerinden tavsiye edilen imalat yaptığımız ürünlerin yanı sıra  MasterCare, Eltos, Sonax, Sonmix , HomeCare, Sgs, Bul-Max , 3M ve 50 den fazla markanın yüzlerce ürününü 9 Taksitle hem  toptan hem perakende indirimli olarak bulabilirsiniz.