Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 6 ADET Yumuşak Orta ve Sert Yumurta Zamanlayıcı

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL119,70


1 İŞ GÜNÜ


Ürün Özellikleri :

Ne alacaksınız ? : Bu ürün 6 Adet / Set indirimli paket olarak gönderilir.

ÖLÇÜLER :

ETKİLİ YUMURTA ZAMANLAYICI: Yumurta zamanlayıcı ile yumurtalarınızın tadını istediğiniz gibi çıkarın. Tahmin etmeye ve hayal kırıklığına uğramaya gerek yok. Bu, yumurtaların nasıl kaynatılacağını seçmenizi sağlar: yumuşak, orta veya sert. Her seferinde inanılmaz derecede haşlanmış yumurta alın!

KULLANIMI KOLAY : Yumurta zamanlayıcıyı kaynayan suda yumurtalarla birlikte tencereye oturtun. Siz yumurtaları pişirirken zamanlayıcının renginin kırmızıdan beyaza dönüşmesini basitçe izleyebilirsiniz. Su ısındıkça zamanlayıcı dış kısımdan merkeze doğru renk değiştirir. Renk, bir etiket ve bir çizgi ile gösterilen istenen ölçeğe ulaştığında yumurtaları çıkarabilirsiniz.

DAYANIKLI VE YÜKSEK KALİTE: Malzeme, toksik olmayan polyresin kaliteli yumurta zamanlayıcıdır. Bu, ısıya dayanıklıdır, Gıda maddeleri için güvenlidir. Isıya duyarlı tasarımı, yumurta gibi davrandığından etkili olmasını sağlar. Başarısız yumurtaları doğru pişirme girişimleri için mükemmel bir çözüm.

KOLAY SAKLAMA: Zamanlayıcıyı elde yıkayın ve mutfak çekmecelerinizde saklayın. Parlak kırmızı renk bulmayı kolaylaştıracaktır. Kullanışlı ve boyut, normal boyuttaki bir yumurta ile neredeyse aynı.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar