Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Tweety Keeptup Yiyecek Içecek Bir Arada 2 li Set 719220

ONESTEP SILVER SON 48 SAATTE SATILAN : 6 Adet
%41
TL199,95 TL117,95


ONESTEP SILVER Bu ONESTEP SILVER ürününden sepetinize 24-36 adet arası eklerseniz %10 / 36 ve üzeri adette anında %12 indirim alırsınız

Tüm Kargo ve Kampanyaları İnceleyin

Yeni Ürünler Burada

Serisonu Sınırlı Stoklar


Ürün Özellikleri : 

Renk : Resimdeki Renk/tasarım birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız.

Materyal : Plastik

Ölçüler : Yükseklik: 20 cm , tabak Çapı 18 cm, Bardak 500 ml -Mısır Cips ve Atıştırmalık Hazne Hacim: 1 Lt 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Standart pipet kullanılır. Kolayca bulabileceğiniz pipeti takabilirsiniz. Pakette 1 adet pipet gönderilir.

Üst kısma patlamış mısır, gevrek, atıştırmalığınızı koyun. Alt bardağa içeceğinizi. Ve birleştirin. İşte mükemmel KeepTup ! BPA ve Kansorejen Madde içermez. 1. Sınıf Hammadde'den üretilmiştir. Atıştırmalık haznesi demonte özelliklidir. 

Şişe içeceğiniz mi var? Üst tabağı şişenin üstüne koyun ve içmeye devam edin!

İZLEYİN VE KEYFİNİ ÇIKARIN - Film veya spor izlemek hiç bu kadar kolay olmamıştı çünkü artık bir elinizde yiyecek ve içecek kombinasyonunu tutabilir ve diğer elinizle kumandanızı tutun.

TEMİZLİĞİ KOLAY - Eşsiz üretim tasarımı sayesinde tüm parçalar çıkarılabilir olduğundan temizlemesi çok kolaydır. Bulaşık makinesinde yıkanabilir.

 

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar