Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Tovolo Teflon Çırpıcı Kevgir Kaşık Kepçe Seti

SON 48 SAATTE SATILAN : 172 Adet
Barcode: 7440000716287
TL29,95


ÇOK AL AZ ÖDE
KAMPANYA : 6-11 Adette %10 - 12+ Adette % 16 İndirim


Spesifikasyonlar : 

Renk : Resimdeki Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir. 

Materyal : Teflon PP Plastik

Maksimum 220 derece dayanıklılık için teflon malzemeden yapılmıştır

 

ÇARPICI TASARIM: İster güveçte ister kancada asılı olsun, mutfağınızda sergilemek istemenizi sağlar

Bulaşık Makinesinde Yıkanabilir: Pişirme bittiğinde, bulaşık makinesine atın ve makinenin sihrini yapmasına izin verin. Hızlı ve kolaydır ve fırçalamak için zaman harcamanıza gerek olmadığı anlamına gelir.
İDEAL SERVİS ELEMANI : Bu temel mutfak aletiyle en sevdiğiniz yemekleri servis edin. Sağlam, dayanıklı pişirme aleti gereken ağırlığını kaldırabilir, Tencerenizi, servis tabağını veya pişiriciyi çizmez
Ergonomik şekilli sap, rahat bir tutuş sağlar ve bu mutfak aletini karıştırma, katlama, servis etme, yayma, kazıma ve çevirme için mükemmel hale getirir.
DAYANIKLI PLASTİK BAŞLIK BPA içermeyen plastik teflon, çizilmeye karşı dayanıklı, leke tutmaz ve mümkün olan en iyi mutfak aleti için gıda için güvenlidir. Yumuşak dokunuşlu silikon, tavaları çizmez, bu da onu yapışmaz ve dökme demir pişirme kapları için nazik ve güvenli bir seçim haline getirir.


Servis Kaşığı 

DOĞRU BOYUTLU: Servis kaşığı, kase boyutu 10 x 6 cm boyutundadır. Hem sağ hem de sol elini kullananlar için çalışmak üzere tasarlandı. Yeni ısıya dayanıklı pişirme kaşığınıza bayılacaksınız!

Servis Kepçesi

DOĞRU BOYUTLU: Servis kepçesi, kase boyutu 8,5 x 6,5 cm boyutundadır. Hem sağ hem de sol elini kullananlar için çalışmak üzere tasarlandı. Yeni ısıya dayanıklı pişirme kaşığınıza bayılacaksınız!

Kevgir

DOĞRU BOYUTLU: Servis kaşığı, kase boyutu 10 x 9 cm boyutundadır. Hem sağ hem de sol elini kullananlar için çalışmak üzere tasarlandı. Yeni ısıya dayanıklı pişirme kaşığınıza bayılacaksınız!

Çırpıcı 

Ölçüler : Topma uzunluk 27 cm x Teller 16 x 7,5 cm - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın. Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Teflon özeliğiyle, yiyeceklerin yapışmasını önler ve daha kolay temizlenir Maksimum 220 derece dayanıklılık için teflon malzemeden yapılmıştır Sosları, turşuları, yumurtaları, kek hamurunu, gözleme karışımını ve daha fazlasını karıştırmak için mükemmel Çırpıcı yüksek kaliteli PP Plastikten yapılmıştır, bu nedenle zamanla profesyonel kalitede malzemelerden paslanma konusunda endişelenmenize gerek yoktur. Hızlı, rahat, zahmetsiz karıştırma ve sallama için Hafif, kullanımı kolay ve temiz. Bu mucize eşya saniyeler içinde karıştırabilir, çırpabilir, köpürtebilir Sağlam malzeme: Çırpıcı, sağlam bir sertleştirilmiş Teflon PP ' den yapılmıştır. Yumuşak çırpma aleti mutfak gereçlerini çizmez, daha fazla el hissi verir. Kullanımı kolay: Bu çırpıcının temizlenmesi kolaydır ve bulaşık makinesinde yıkanabilir. Kalın baharatlara ve kalın malzemelere dayanabilir. Mutfak çırpma sapında, temizlikten sonra asmak ve saklamak için uygun bir asma deliği vardır. Yükseltilmiş tasarım: teli süper dayanıklı hale getiren 10,5 cm tel çapına sahiptir. Siz çalışırken tencere, tava, kase veya diğer tabaklarınıza zarar vermez veya çizmez en sevdiğin yemekleri yapabilirsin ! Renk değişikliği, deformasyon veya erime yapmaz. ERGONOMİK OLARAK PLASTİK KOL, SİZE RAHAT BİR TUTUŞ SAĞLAR: Avucunuzun içine rahatça oturmasını sağlar. Islak ellerde bile sap kaymaz. YÜKSEK PERFORMANS, DAYANIKLI VE GÜVENLİ -: 200 dereceye kadar yüksek ısıya dayanıklı olmasını sağlar. En sevdiğiniz yiyecekleri yaparken güçlü çırpma ve havalandırma için tüm farklı pişirme ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin