Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 6 ADET Siyah Renk 30 Sn de Takma Kirpik Yapıştırıcı

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL113,70


1 İŞ GÜNÜ


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 6 Adet / Set indirimli paket olarak gönderilir.

Özellikler :

Ne alacaksınız ? : 7 Gram Ortalama 30 kullanım sunar 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : 

MÜKEMMEL : Mükemmel kirpik görünümü: Bu hızlı kuruyan yapışkan, berrak, belli olmayan, su geçirmez, şerit kirpikleri güvenli bir şekilde yerinde tutar ve doğal kirpiklere zarar vermeden veya gözleri tahriş etmeden kolayca çıkarılabilir. Tüm kirpik stillerinde en iyi sonucu verir.

TÜM GÜN, TÜM GECE TAKMA KİRPİKLE GEZİN : Bu kirpik yapıştırıcısı, her zaman sağlam kalmasını ve göz şeklinizle mükemmel bir şekilde hizalanmasını sağlar. Saniyede sabitlenir ve kirpikleri uzun süre iyi tutmak için gerçekten güçlüdür, bu nedenle takma kirpiklerinizin gözlerinizden düşmesi konusunda endişelenmenize gerek yoktur.

Su geçirmez formülü, hassas gözlere sahip olanlar da dahil olmak üzere kontakt lens kullanıcıları için uzun süreli kullanım ve naziklik sağlar. Kullanımı kolaydır, cilde yapışmaz ve çıkarırken kolayca çıkar. takma kirpiklerinizi, doğal ama göz alıcı görünümlü tutmak için bu kirpik yapıştırıcısını sorunsuz bir uygulama için kullanın!

Göz makyajınızı tamamlayan kirpiklerinizle iyi uyum sağlarken yapay kirpiklerinize daha doğal, çekici bir görünüm kazandırır. Göz makyajınızı lekelenme, kırışma veya göz kapaklarınızda beyaz bir film oluşturma endişesi olmadan gün boyu mükemmel tutmak için net bir şekilde kurur. Kirpik bandına ince bir çizgi halinde uygulayın, 30 saniye bekleyin ve kirpiklere uygulayın. Bir dakikadan kısa sürede herkesin dikkatini çekin!

Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar