Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Sintak 75cmx1.25 Mt Hava Alabilen Sineklik 716455

SON 48 SAATTE SATILAN : 102 Adet
%49
TL69,95 TL35,95


Hediyeli Ürün
SUPER ONESTEP Bu SUPER ONESTEP ürününden sepetinize 24-35 adet arası eklerseniz %15 / 36 ve üzeri adette anında %25 indirim alırsınız


 

Ürün Özellikleri : 
 
Renk :ResimdekiBEYAZ Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir.  
 
Materyal : % 100 TÜL 
 
Ne alacaksınız ? : 75 CM  X 1.25 metre genişlikte , içerisinde 4 metre yapışkanıyla gönderilir.
 
 
GENİŞ KULLANIM ALANI : Ahşap pencereler, çelik pencereler, alüminyum pencereler vb. ile birleştirilebilir, çeşitli kemerli pencereler ve özel şekilli pencereler için mükemmel bir seçimdir.
 
ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Mutfaklar, yatak odaları, salonlar, çocuk odaları, kış bahçeleri, balkon pencereleri için idealdir.
 
 
OLMASI GEREKEN AİLE KORUMASI :Tül sineklik, sineklere, böceklere, arılara, sivrisineklere ve uçan böceklere karşı tam koruma sağlar. Kimyasal yöntemle karşılaştırıldığında sineklik, özellikle küçük çocuğu olan aileler için çok daha sağlıklıdır.
 
YENİLENEN YAPIŞKAN BOYUTU :4 metre x 10mm (U x G), orijinalinden daha geniş, yeni kanca tasarımına uygun, bant pencere çerçevesine sıkıca yapışabilir, kumaşı uzun süre tutabilir ve tutabilir.
 
KOLAY KURULUM :Kendiniz kurulabilir, yaklaşık 15 dakikada tamamlanabilir. Delmeden kurulumu kolay, güçlü yapışkan bantlarla (dahil) hızlı ve kolay kurulum. Günlük kullanım için, sadece ıslak bir bez veya vakumla silin herhangi bir tozu çıkarmak için. Temizlemek için, ağı doğrudan sihirli banttan çıkarın; yeniden yüklemek için SİNEKLİK üzerindeki sihirli banda basmanız yeterlidir. Gelecek yılın kullanımı için saklayabilirsiniz. Ne kadar ekonomik ve pratik
 
SAĞLIKLI VE ETKİLİ :Sivrisinek Sineklik Perdeleri, sıfır zararlı kimyasallar olduğu için sineklerin, böceklerin, arıların, sivrisineklerin ve uçan böceklerin evinize girmesini önlemenin doğal yoludur. Ayrıca güneş ışığını engellemez ve ağdaki küçük deliklerden temiz hava sağlar, böylece oda nefes alabilir ve rahat kalır. Serin esinti ve güneş ışığının tadını çıkarabilirsiniz.

 

 

Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

 


SERİSONU ÜRÜNLERBunları da aldılar