Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 12+2 ADET Silikon Yumurta Fırçası Collezioni Design 718349

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL347,40


Ücretsiz Kargo


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 12 Adet + 2 Adet hediyeli olarak toplam 14 adet paket olarak gönderilir.

NEYE SAHİP OLACAKSINIZ ? Profesyonel - 22cm uzunluk x 4 x 4 cm fırça ölçülerinde, TransForMacion Collezioni Design olarak tasarladığımız ürünü gönderiyoruz. Renklerde değişiklikler olabilir

Ürün Özelikleri :

KALİTELİ SİLİKON : Sürme işlemi sırasında hoş olmayan kokuları ve zararlı maddeleri serbest bırakmayacak olan özel silikondan yapılmıştır.

Yapışmaz silikon başlık ve çok sağlam şeffaf sap ile tasarlanan bu ürün dayanıklıdır ve en sevdiğiniz yemeği hazırlarken tutması kolaydır.
Yüksek sıcaklıklara dayanabilir ve pişirme sırasında herhangi bir toksik maddeyi eritmez, deforme etmez, rengini bozmaz veya salmaz. Bulaşık makinesi güvenlidir ve size zaman kazandırabilir. Ele yapışmaz veya leke tutmama özelliği temizliği kolaylaştırır. Temizledikten sonra silerek temizleyin.

UYGUN SAKLAMA : Sap ergonomik olarak tasarlanmıştır, ısıya dayanıklı ve kaymaz bir tutuşa, pürüzsüz kenarlara, keskin köşelere sahip değildir ve ellerinizin kesilmesini önler. Kulp ucunda büyük delik sayesinde asmak için tasarlanmıştır. Mutfak duvarında fazla yer kaplamaz.


SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar