Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 12+2 ADET Silikon Fırın Eldiveni Collezioni Design 718350

SON 48 SAATTE SATILAN : 0 Adet

  Tükendi!  


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 12 Adet + 2 Adet hediyeli olarak toplam 14 adet paket olarak gönderilir.

NEYE SAHİP OLACAKSINIZ ?
Profesyonel Seri -   TransForMacion Collezioni Design olarak tasarladığımız ürünü gönderiyoruz. Renklerde değişiklikler olabilir

Ürün Özelikleri :

Profesyonel ve Isıya Dayanıklı: Silikon fırın eldivenleri, 200d altındaki sıcaklıklara dayanabilen birinci sınıf silikondan yapılmıştır. Isıya dayanıklılık performansı iyi olan bu fırın eldivenleri, sıcak tencere, tava, tabak, güveç yemekleri ve daha fazlasını tutarken ellerinizi koruyabilir. Basit ama sahip olduğunuz en önemli öğelerden biri.

Sevimli Ağız Tasarımı: Silikon eldivenlerimiz, birbirine uyjmlu tasarlanmış iki küçük silikon kap içeren ağız tipindedir. Karıştırmak için sıcak bir kaşık tutmak veya mikrodalga fırından sıcak bir tabak çıkarmak için birkaç kaşık kullanmak için en iyi şekilde kullanılırlar. Bu silikon eldivenlerle işi her zamankinden daha hızlı yapacaksınız. takmak/çıkarmak için asla büyük hacimli fırın eldivenleri giymek zorunda değilsiniz.

Kullanımı Kolay: Kaymaz şeritler güveç kapakları, sıcak mikrodalga kabı ve diğer sıcak yüzeyler için daha güçlü, daha güvenli bir tutuş sağlayabilir. Silikon tutacaklarımız sağ veya sol elle kullanılabilir.
Temizlemeye ve Saklamaya Uygun: Mutfak eldivenlerimiz elde yıkanabilir ve ardından kurutulabilir. Ayrıca bulaşık makinesinde yıkanabilir, leke ve yıpranma olmaz, pamuklu eldivenlerden daha iyidir.

Bir Mutfak Gerekliliği : Yüksek kaliteli fırın eldiveni mutfağınızda veya açık hava barbekünüzde sıcak öğeleri güvenli bir şekilde tutmanıza yardımcı olur. Elinizi veya parmaklarınızı yakmadan sıcak kaşık tutucu olarak kullanışlıdır. Ayrıca karıştırmak için bir mutfak eşyası tutmak için kullanılır. Ellerinizi ısıdan koruyun ve daha fazla el becerisi sağlayın.


SERİSONU ÜRÜNLERBunları da aldılar