Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Sarımsak Ezici Paslanmaz Çelik Stella Design 717613

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 1109 Adet
%49
TL279,95 TL143,95Ürün Özellikleri :

Renk : TransForMacion markamızla tasarladık ve resimdeki KROM Renk/tasarımı birebir rengine göre gönderiyoruz. Sürpriz yaşamazsınız.

Materyal : Paslanmaz Çelik - ORTALAMA KULLANIM ÖMRÜ 20 YILDIR

Adet : 1

SARIMSAK EZİCİ : Sağlam paslanmaz çelik malzeme, daha yoğun bir kuvvet sağlar ve sarımsağı kıyılmış sarımsağa kolayca bastırabilir. Şimdi sadece iki basit adıma ihtiyacınız var: koyun ve bastırın, ardından kokuya hayır deyin, kolayca kıyılmış sarımsak alın.

ERGONOMİK SAP : Diğer ürünlerle karşılaştırıldığında, Kaitse sarımsak presi uzatılmış sapı daha uygun ergonomik tasarım, zamandan ve emekten tasarruf sağlayarak sarımsak presini kolaylaştırır. Sarımsak baskı ayağı, çalışma güvenliğinizi sağlayacak kadar sağlam ve güçlüdür.

KOLAY TEMİZLİK : Çıkarılabilir bir pres kutusu ile tasarlanan, ayrıca kaşıkla artık posaları ve sarımsak kabuğunu da çıkarabilirsiniz.. Ardından sarımsak presini su altında durulayabilir veya bulaşık makinesinde yıkayabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yüksek sıcaklıkta yıkama sırasında biraz rengi solabilir, ancak kullanımı etkilemez.

MÜKEMMEL TASARIM VE SAĞLAMLIK : 304 paslanmaz çelikten yapılmış pres kutusu, 430 paslanmaz çelikten yapılmış tutamak ve çinko alaşımından yapılmış pres kutusu dış halkası. Bunlar güçlü güvenlik sınıfı malzemelerdir. Bu nedenle bu malzemelerden yapılan sarımsak presi çok dokuludur. Paslanmaz çelik sap kaliteli ve kırılması zor. Bu dayanıklı sarımsak ezici, mutfakta yemek pişirmede zamandan tasarruf sağlar.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar