Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 6 ADET Radis Araç İçi Güneş Gözlüğü Kart Tutucu Klips

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL125,70Ne alacaksınız ? : Bu ürün 6 Adet / Set indirimli paket olarak gönderilir.

Spesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki Siyah Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR. Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

Materyal : abs plastik

Ölçüler : 6,5 cm x 2,5 cm x 1,8 cm Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın. Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

GENİŞ KULLANIM ALANI : Gözlük, kart, Fatura, bilet vb. tutabilir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : CAMLARA VE GÜNEŞLİKLERE ZARAR VERMEZ: Yumuşak malzeme gözlük ve güneş gözlüklerinin kollarına zarar vermez. Gözlüklerinizi düşmekten, çizilmekten, kaybolmaktan uzak tutun, daha güvenli hale getirin.

FONKSİYON: Gözlük, kart, Fatura, bilet vb. tutabilir. Gözlüklerinizi düşmekten, çizilmekten, kaybolmaktan uzak tutun, daha güvenli hale getirin.


GÖRÜNTÜLEME ETKİSİ YOK: Güneşliğe güvenli bir şekilde takılır, sürücünün görüşünü engellemez. Güneşliğe takılı gözlük tutucusu, sürüş sırasında güvenliği ve camınıza kolay erişim sağlayarak yolda net bir görüş sağlayarak sürücünün görüşünü asla engellemez.

ESNEK: 180 derece dönebilir, bu sayede gözlüğü dikey veya yatay olarak ayarlayabilirsiniz.

UYUMLULUK: Tüm gözlük ve güneş gözlüklerine, özellikle daha kalın olanlara uyar.

CAMLARA VE GÜNEŞLİKLERE ZARAR VERMEZ: Yumuşak malzeme gözlük ve güneş gözlüklerinin kollarına zarar vermez. Gözlüklerinizi düşmekten, çizilmekten, kaybolmaktan uzak tutun, daha güvenli hale getirin.


DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

SERİSONU ÜRÜNLERBunları da aldılar