Transformacion Ayak Koruyucu Silikon 6 lı Paket

AGN | Sepette ANINDA GERİ NAKİT alın


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!


Ayağınızdaki yara, nasır yada diğer rahatsızlıklara karşı koruyucu etki sağlayan silikon koruyuculardır.
6 adet gönderilir.
Ayağınızda bulunan ve büyük ağrı yapan nasırları koruyucu etkiye üretilmiş Ayak Koruyucu oldukça kolay kullanıma da sahiptir.
Orta kısmı delikli tasarımı ile yara veya nasırınıza hava aldırıcı özelliğe sahip Ayak Koruyucu ped
ayaklarınıza asla rahatsızlık vermez. Hiçbir zorlayıcı ve rahatsız edici özelliği bulunmayan delikli Ayak Koruyucu ayasğınızdaki nasırları korumada oldukça etkilidir.
Yaralı veya nasırlı bölgeye yerleştirerek üzerine giydiğiniz zaman ayakkabının baskı ve ağrısından korumaktadır.
Yaraya yapışmayıp havada tutma özelliği sayesinde nokta Ayak Koruyucu ile bölgenin ağırmasını önleyebilirsiniz.

Satın Alacağınız / Almış Olduğunuz Ürün Markaları Modacar Global U.S Adına Tescilli Veya Tek Dağıtımcısı Olduğu Anlaşmalı Markalarıdır. ModaCar, Her alacağınız üründe koşulsuz iade garantisi verir. Onaylanmayan Satıcılardan alacağınız ürünlerde, iade sorunu ve garanti alamayacaksınız ve ModaCar sorumlu olmayacaktır. ModaCar, üründe ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi kesin taahhüt eder. Taklit, sahte ürün almanız durumunda Hukuki Süreç için lütfen bize bildirimde bulunun. Sorumlu olduğumuz tescilli markalar; ModaCar, SimoniRacing, Mastercare, Homecare, Brillantcare, KaktüsKedi. Aklınıza Takılan Her Soruda, Hatalı / Sorunlu Ürünlerde, Fiyatlarda Veya Toplu Alımlarda Hiç Çekinmeden Irtibata Geçin. Modacar “ Otomobilinizi Kişiselleştirin