Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Nautilus 4 Lt Çöp Kovası SİYAH 717729

SON 48 SAATTE SATILAN : 20 Adet
%41
TL201,95 TL119,95


ÇOK AL AZ ÖDE


Ürün Özellikleri :

Renk : Resimdeki SİYAH  Renk/tasarım birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız.

Materyal : Plastik

Adet : 1

Ölçüler : 22x22x22 cm - 4 litre kapasite

EŞSİZ TASARIM : Üstte bulunan taşıyıcı ile istediğiniz yere taşıyın! Silikon taşıyıcıyı dik konuma getirin, üst kapak "ON" konumuna gelecek ve yukarı çekin. Kapak açılacak ve torba değiştirmenize olanak sağlayacaktır. Tekrar kapatın ve silikon kordonu öne doüru bırakın, kilitlenecektir. 

GENİŞ KULLANIM ALANI : Mutfak, Ofis, ev, çalışma masası, kreş, çocuk odaları, banyo vb

KOLAY AÇILIR ÜST KAPAK : Bu çöp kutusu sadece benzersiz tasarımıyla değil, aynı zamanda çöp torbasının taşma ve üst kapağı kirletme olasılığını azaltan "buton" kapak tasarımıyla da  eşsizdir. Dokunun, açılsın ve tekrar kapatın

HER YERE UYGUN : Yaratıcı tasarımıyla, bu çöp kutusunun herhangi bir alanda göze batması konusunda asla endişelenmenize gerek yok. Küçüklerin dikkatini çekecek bir tarzda, bu sadece evleriniz için değil, aynı zamanda okullar, kreşler, çocuk oyun yerleri, çocuk hastaneleri ve daha fazlası için kesinlikle güzel bir iç veya dış mekan çöp kutusu olabilir.

EKSTRA DAYANIKLI PLASTİK ÇÖP KUTUSU: Tam boy ve gençlerimizin zevkine göre tasarlanmış plastik çöp kutumuz tüm içeriğin içeride kalmasını sağlamak için yapılmıştır.

ÇOCUKLARA DA UYGUN : Nautilus Çöp Kovası ile çocuklarınıza sorumlu atık imhası uygulamasını aşılamak kesinlikle çok daha kolay. Çocuklarınızın yatak odasında veya oyun odasında çöpleri atarken, modern tasarımına ve rengine kesinlikle hayran kalacak.

Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar