Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Mini Göz Altı Burun Yumuşak Makyaj Süngeri 6 adet 720558

%58
TL179,99 TL74,99


Aynı Gün Kargo
BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM


Ürün Özellikleri :

Adet / Renk / Tasarım : 6 Adet, TransForMacion   Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan tasarımı, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz. Renkler farklılık gösterebilir.

Göz altı, burun bölgesi için ideal olarak tasarladığımız makyaj süngerleriyle kapsam ve hassasiyet arasında doğru dengeyi bulabilirsiniz.

Daha yumuşak bir his ve elastikiyet malzemesinden yapılmıştır : Malzeme hakkındaki müşteri geri bildirimlerine dayanarak, daha yumuşak bir his ve elastikiyet malzemesini seçiyoruz. Makyaj süngeri lateks içermez, kokusuz ve alerjik değildir,

Küçük gözeneklere sahip güzellik süngeri: ıslak ve kuru kullanım için uygundur..Makyaj süngerleri tamamen ıslandığında büyür, karıştırma için makyaj süngerleri, likit fondöten, 

Yeniden kullanılabilir ve dayanıklı güzellik karıştırıcıları : Temizlik çocuk oyuncağıdır. Her kullanımdan sonra temizler ve havalandırılan bir yerde kurutursanız, özellikle tam kapsamlı bir fondöten kullanıyorsanız, yumuşaklık hissini ve esnekliği koruyacaktır.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar