Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Malene 3 Bölmeli Sandviç Tost Yemek Kabı PUDRA 717630

SON 48 SAATTE SATILAN : 1 Adet
TL21,00


FIRSAT ÜRÜNÜ


SAĞLIK BİLGİLENDİRMESİ : BPA içermez, Mikrodalgaya koyulabilir, bulaşık makinasında yıkanabilir

Ürün Özellikleri :

Renk : TransForMacion markamızla tasarladık ve resimdeki PUDRA Renk/tasarımı birebir rengine göre gönderiyoruz. Sürpriz yaşamazsınız.

Materyal : Plastik

Adet : 1

Ölçüler : 22 x 16 x 7,3 cm

GENİŞ KULLANIM ALANI : Ofis çalışanları, seyahat edenler, diyet yapanlar, kamp, çocuklar, lise ve üniversite okuyanlar ve bir çok alanda! ,

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : 2+1 bölmeli ve birbirine karışmaz. Aynı zamanda saklama kabı olarak da kullanılabilir

Günlük kullanımda güvenlidir. Her gün lezzetli yemeklerin tadını çıkarabileceğinizden emin olun. Tost, sandviç, domates, yumurta, müsli, meyve ! istediğinizi koyun

Öğle yemeğinizi taşımak için tasarladığımız bir Malene kutusuna ihtiyacınız olduğunu anlıyoruz. Not: Malene , çorba taşımak için uygun değildir. Sadece yiyecek taşımak içindir.

2+1 BÖLMELİ : Öğle yemeğiniz için farklı türde yiyecekler getirebileceğinizi biliyoruz. Ayırma tasarımı gerçekten önemlidir. Müşterilerimizin çoğuna göre 3 BÖLMELİ ayrı bölmeli beslenme çantası en mantıklı tasarımdır.

TAŞIMASI KOLAY : Küçük ve taşıması kolay. Boyut sadece 22 x 16 x 7,3 cm, Kolayca çantanıza koyabilirsiniz. Meşgul ofis çalışanları veya seyahat eden insanlar için gerçekten uygundur.

BÜYÜK KAPASİTE VE TAŞINABİLİR: Hem büyük kapasite hem de hafiflik sağlayan 800 ML Malene kutusu tasarımı. Bu, sağlıklı yiyecekleri paketlemek için en iyi yiyecek saklama kaplarıdır.

Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar