Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

ModaCar Lastik Basınç Ölçer 100 Psı Çelik Gövde 429042

SON 48 SAATTE SATILAN : 0 Adet

  Tükendi!  
ONESTEP Bu ONESTEP ürününden sepetinize 12-23 adet arası eklerseniz %12 / 24 ve üzeri adette anında %16 indirim alırsınız


Ürün Özellikleri :

Doğru lastik basıncı konusunda endişeli misiniz? Bu 100 PSI göstergeli METAL KASALI analog lastik ölçer, uluslararası doğruluk standardına göre kalibre edilmiştir, böylece her kullandığınızda doğru ve doğru bir basınç okuması alırsınız.
Çelik ve pirinç konstrüksiyona ve 5 mm uzatılmış mandren ucuna sahiptir, böylece hava sızıntısı olmayan harika bir sızdırmazlık elde edersiniz.
PİL GEREKMEZ : Bu yüksek kaliteli, profesyonel lastik basınç sisteminin kullanımı kolaydır ve tüm hava koşullarında güvenilirdir. Arabanız, motosikletiniz, kamyonunuz, bisikletiniz, SUV'unuz, RV'niz veya ATV'niz için mükemmel bir aksesuar, sizi yarı yolda bırakmayacak.
45 derecelik açı ve tamamen dönen ayna ile okunması kolay büyük ölçekli kadran. Lastik basıncı çok mu yüksek? Entegre tahliye valfimiz, gösterge hala lastik valfindeyken hava alma düğmesine basmanıza olanak tanır ve tam olarak gereken hedefe ulaşana kadar havayı serbest bırakır.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Güvenle satın alabilirsiniz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar