Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Kıskaçlı Çocuk Elbise Askısı 16 Adet 720644

%38
TL696,99 TL433,99


BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM

Ürün Özellikleri :

Materyal : Ahşap + Metal mekanizma

Adet / Renk / Tasarım : 16 Adet, TransForMacion Colaneri Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz
 

Ölçüler : 30 CM GENİŞİLİK - 21cm'e kadar daraltılabilir  


GENİŞ KULLANIM ALANI : ÇOCUKLAR İÇİN TASARLANDI, bunun yanısıra Etek, pantolon, Bluz, Gömlek, kot pantolon,havlu, çarşaf, masa örtüsü ve eşarp için idealdir. Hepsini sabit ve bozulmamış tutacak.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : 360 derece dönebilir, 21 cm'e kadar daraltılabilir  ve Askılardaki klips, giysileri çirkin izlerden korumak için iç kısımda vinil korumalı uçlara sahiptir.

Ekstra güçlü ama vinil korumalı klipsler, en ağır giysilerinizi tutabilir ve pantolonun veya eteğin kaymasını, takılmasını veya giysilerinizi yırtmasını önleyebilir.

Giysilerinizi koruyun ve dolabınızın düzenli ve bozulmamış görünmesini sağlayın. Pantolonları, pantolonları ve eşarpları her zaman sabit ve kırışıksız tutmak için özel olarak tasarlanmıştır.

GİYSİLERDE UZUN ÖMÜR : Giysilerin üstün kaymaz tutuşu ve uzun ömürlü olması için tasarlanmıştır.

ERGONOMİK : Elbise askılarındaki 2 adet ayarlanabilir klips, etekleri ve pantolonları kolaylıkla tutar ve pantolon askılarındaki kesik çentikler, ince omuz askılarını güvenli bir şekilde yerinde tutar. Klipsli askıları sayesinde pantolon veya etek gömleklere kolayca asılabilir.

FONKSİYONEL : Sapın 360 derece döndürülmesi verimlilik sağlar. .Pantolon askıları, giysilerin boyutuna göre serbestçe hareket ettirilebilir. Etek askıları hem yetişkin kıyafetleri hem de çocuk kıyafetleri için kullanılabilir.

ÇOK YÖNLÜ : Klipsler, bu elbise askısını yerden tasarruf sağlayan mükemmel bir depolama çözümü haline getirir. Başta etekler, pantolonlar ve kot pantolonlar olmak üzere, havlular, çarşaflar ve diğer kumaşlar olmak üzere bir dizi ürün için kullanılabilir.

AYARLANABİLİR KLİPSLER : Klipslerin çubuk boyunca hareket ettirilmesi kolaydır. Bu, onu çoğu boydaki çocuk ve yetişkin giyimi için son derece ayarlanabilir bir askı yapar 27 ila 36 cm genişliğe kadar

GİYSİLERE KARŞI NAZİK : Klipslerin içinde yumuşak köpük kulplar vardır. Kaymazlar, bu nedenle giysileri sıkıca yerinde tutarlar, ancak işaretlemeden veya zarar vermeden.

DÖNER KANCA : Krom kaplı pas önleyici kanca tamamen dönebilir. Bu, elbiseleri askıya asmayı ve çıkarmayı çok daha kolay hale getirir. Böylece gardıropta giysi asarken daha fazla kolaylık sağlar.

Askıların her iki ucunda kancalar vardır. Bu nedenle, elbiseleri ve diğer ilmekli kıyafetleri asmak için de uygundur. Yani bu klipsli pantolon ve etek askısı, gardırobunuza gerçekten faydalı bir katkı olacak.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar