Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Kek Pasta Maşası B.Verhoeven Design 2 ADET 718827

ONESTEP SILVER SON 48 SAATTE SATILAN : 250 Adet
%50
TL120,95 TL60,95


ONESTEP SILVER Bu ONESTEP SILVER ürününden sepetinize 24-36 adet arası eklerseniz %10 / 36 ve üzeri adette anında %12 indirim alırsınız

Tüm Kargo ve Kampanyaları İnceleyin

Yeni Ürünler Burada

Serisonu Sınırlı Stoklar


Ürün Özellikleri : 

Materyal : Paslanmaz Çelik 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Boer Verhoeven Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 21 cm - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Pasta, Kek, Ekmek, Barbekü, Biftek, et, Izgara, buz küpü Ev kullanımınız için gerekli ürünlerdendir.. Süper market, kafe, restoran ve büfe vb. için uygundur.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK :   Einiz ıslak veya yağlı olsa bile kaymadan rahat tutmayı sağlar. Daha büyük açma açısı, daha kalın yiyecekleri kavramayı mümkün kılar.

PREMIUM MATERYAL : Parlatılmış paslanmaz çelikten rafine edilmiş pürüzsüz yüzey, yiyeceklerin yapışmasını önler ve temizlemeyi kolaylaştırır. Kalınlaştırılmış yapı, dayanıklı ve paslanmaya karşı dayanıklılık sağlar. Eğilme ve paslanma yapmaz. sert doku, dayanıklılık, deformasyona karşı direnç, ısı direnci, yüksek sıcaklık direnci, pas direnci, korozyon direnci ile yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapılmıştır ve uzun süre kullanılabilir .

ERGONOMİK TASARIM : Einiz ıslak veya yağlı olsa bile kaymadan rahat tutmayı sağlar. Daha büyük açma açısı, daha kalın yiyecekleri kavramayı mümkün kılar.

BULAŞIK MAKİNESİNDE YIKANABİLİR : Bu barbekü maşalarının temizlenmesi kolaydır ve bulaşık makinesinde güvenle yıkanabilir. Yerden tasarruf etmek için bir çekmeceye yerleştirilebilir veya bir kancaya asılabilirler.

Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar