Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 6 SET Kedi Köpek Tüy Toplama Yıkama Eldiveni Tüy Alma Rulosu HEDİYELİ

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL281,70Spesifikasyonlar : KaktüsKedi Kedi Köpek Tüy Toplama YıkamaEldiveni 711181AV + KaktüsKedi Tüy Alma Rulosu 16 Cm 711262Ç HEDİYESİYLE gönderilir.

 

Ne alacaksınız ? : Bu ürün  6 Set indirimli paket olarak gönderilir.

GENİŞ KULLANIM ALANI :Uzun, kısa ve kıvırcık saçlı köpekler, kediler, atlar ve tavşanlar için mükemmeldir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : 2 boyyutlu tasrıma sahiptir. Kıl toplama masaj gibi etkilere ilave olarak evcil hayvanınızı yıkarken de kullanılabilir

DAHA FAZLA SAÇ TOPLAR:Bu bakım eldiveni, gevşek evcil hayvan tüylerini kolayca alır.

GELİŞTİRİLMİŞ BEŞ PARMAK TASARIMI:Eldivenimiz yüz, kuyruk veya bacaklar gibi ulaşılması zor hassas yerleri nazikçe temizlemenizi sağlar. Evcil hayvanlarınızı daha iyi tımar etmek için yumuşak ve daha uzun plastik uçlar.
 
TEMİZLİĞİ KOLAY:Evcil hayvan kılı eldivenden kolayca sıyrılabilir. Evcil hayvan sahipleri için zamandan tasarruf ve harika bir hediye. Makinede yıkanabilir epilasyon eldiveni evinizi temiz ve düzenli tutar
Evcil hayvanlar, bakımları çok daha kolay, daha hızlı ve daha rahat hale getiren mükemmel evcil hayvan bakım eldivenini, hemsiz hem de evcil hayvanlarınız bunu sevecek!
Sadece gevşek saçları çıkarmazlar, aynı zamanda evcil hayvanınıza nazik, rahatlatıcı bir masaj sunarlar.
Evcil hayvanlarınızı her gün eldivenlerimizle tımar etmek, mobilyalarınızda, kıyafetlerinizde veya arabada daha az kürk ve havada daha az alerjen anlamına gelir ve daha temiz bir ev ve daha sağlıklı bir yaşam yaratır.
Ayrıca evcil hayvanınıza daha sağlıklı, daha mutlu ve stressiz bir yaşam sağlar! Yumuşak malzeme, kürkün ağrılı bir şekilde çıkarılması veya cildi tahriş etmeden nazik bir masaj ve bakım sağlar. Daha sonra evcil hayvanlarınız parlak, daha yumuşak bir tüylere sahip olacak ve evcil hayvanlarınızın daha sağlıklı, daha mutlu ve güzel görünmesini sağlayacaktır.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

 


SERİSONU ÜRÜNLERBunları da aldılar