Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Molnart Kat Kat Istiflenebilir Şişe Organizeri

6-11 Adette %5 İndirim
12+ Adet %14 İndirim
24+ Adet %25 İndirim
SON 48 SAATTE SATILAN : 22 Adet

Barcode: 7430000717967
%42
TL59,95 TL34,95


1 İŞ GÜNÜ
ÇOK AL AZ ÖDE
KAMPANYA : 6-11 Adette %5 - 12-23 > % 14 İndirim - 24+ > %25 indirim


Ürün Özellikleri :

RENK : TransForMacion Molnart serisi olarak tasarladığımız bu ürünü ŞEFFAF Renk/tasarımı birebir göre gönderiyoruz. Sürpriz yaşamazsınız.

MATERYAL : Sertleştirilmiş PP Plastik

ADET : 1

ÖLÇÜLER : 10,5 x 21 x 11,5

KAT KAT İSTİFLENEBİLİR DEPOLAMA : Her raf, düzenli mutfak tezgahı, masalar, kilerler, dolaplar, yemek odası, buzdolabı veya derin dondurucularda kullanılabilir ; Şişeler ayrı bölmelerde yatay olarak saklanır - tutması kolaydır; Alanınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak dikey saklama alanı oluşturmak için istifleyin - mükemmel şekilde soğutulmuş içecekler için tezgahta veya buzdolabında kullanın;

ŞIK VE KOMPAKT: Modern, zarif ve şık tasarım her türlü iç mekanı tamamlar; Spor ve egzersiz tutkunları ile hareket halindeki meşgul aileler için mükemmeldir; Bir sonraki spor etkinliğiniz, yoga dersiniz, antrenmanınız veya oyununuz için nerede su şişesi bulacağınızı her zaman bileceksiniz; Paslanmaz çelik su şişeleri, cam su şişeleri, yalıtımlı şişeler ve çok daha fazlası ile çalışır; Ev veya ticari kullanım için idealdir; Bunlar egzersiz tesislerine ve spor salonlarına güzel bir katkı sağlar.

FONKSİYONEL VE ​​ÇOK YÖNLÜ: Evde, mutfakta, kilerde, dolapta, yemek odasında, bodrumda, tezgahta, barda veya şarap mahzeninde mükemmel depolama; Herhangi bir dekoru tamamlar; Bu çok amaçlı raf, şarap şişeleri, soda, seltzer ve pop şişeleri, fitness içecekleri, yeniden kullanılabilir su şişeleri ve daha fazlasını saklamak için harikadır; Bu ürün, küçük mutfaklar veya şarap barınızda çekici, yerden tasarruf sağlayan saklama için mükemmel bir şarap rafı standıdır; Kompakt tasarım daireler, apartman daireleri, karavanlar, karavanlar, kabinler ve küçük evler için mükemmeldir.

BAKIMI KOLAY: Hafif sabun ve su ile temizleyin; Bulaşık makinesine koymayın

Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

 
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar