Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Kaş Sabitleyici 50 ml Wax Limes Professional 720487

%79
TL235,99 TL48,55


Aynı Gün Kargo
Tükenmek Üzere
BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM


Ürün Özellikleri :

AKSESUARLAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet 50 ml sabitleyici doğal wax ve 5 adet maskara fırçası, Limes Professional tarafından TransForMacion adına özel  olarak tasarlanan, resimde yer alan modeli ve kombinasyonu, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Hacimli Görünüm: Her kaş tipine uygundur. Limes’le olgun, hacimli görünen kaşlara sahip olun. Kaşlarınıza şekil verirken güçlenmesine ve beslenmesine de yardımcı olur.

Uzun Ömürlü : Zengin içeriği, sağlıklı kaşlarınızın büyümesini ve parlamasını desteklerken, 24 saate kadar mükemmel kaşlara sahip olmanızı sağlar! Kaşlarınızı doğal olarak daha güçlü ve sağlıklı hale getirirken kaldırın!

Doğal & Vegan : Koruyucu yapısını Jojaba Yağı, Badem Yağı, Argan Yağı, Zeytinyağı ve Ayçiçek yağlarının doğaüstü mucizevi yağlarından alır.

Kullanımı kolay : Fırça yardımıyla kaşlarınıza az miktarda uygulayın. Kaşlarınızın dolgun ve hacimli görünmesinin yanı sıra besler ve daha sağlıklı bir kaş yapısı oluşturur.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
Bunları da aldılar