Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 6 ADET Juvenis E Vitaminli Pedikür Bakım Çorabı

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL149,70


1 İŞ GÜNÜ


Spesifikasyonlar:  

Ağırlık : 18 gr

Ne alacaksınız ? : Bu ürün 6 Adet / Set indirimli paket olarak gönderilir.

Dış etkenler nedeniyle kurumuş, çatlamış ayaklarınızın ihtiyacı olan yoğun bakım için etkili bir bakım kürüdür. İçerdiği E Vitamini yağları ve Allantoin, uzun süren bir nemlilik ve pürüzsüz bir görünüm sağlamaya destek olur.
Kullanım Önerisi: Paket içinde bulunan çorapları ayaklarınıza geçirin ve kusursuz bakımın keyfini çıkarın. 10-20 dakika bekleyin. Çorapları çıkarın. Kalan kremi masajla ayaklarınıza ve bacaklarınıza uygulayın.
 

AYAK MASKE ELDİVENLERİYLE KURU AYAKLARINIZI SADECE 20 DAKİKA İÇİNDE YATIŞTIRIN - Kuru, çatlamış ayaklardan mi şikayetçisiniz? Pürüzlü ayaklar için yenileyici bakım ve hasar onarımı sağlar. Eldivenlerimizi giydikten sadece 20 dakika sonra ayaklarınız gözle görülür şekilde daha yumuşak hale gelecektir.

CİLDİNİZİ DERİNCE NEMLENDİRİR VE BESLEYİR - Hızlı etkili ve yatıştırıcı yumuşak ayak bakımıyla rahatlatıcı bir ev spa deneyimi yaratın. Eliniz, maskenin eldivenler tarafından kilitlenen besleyici ve yaşlanma karşıtı bileşenlerini hızla emecektir.

KULLANIMI KOLAY, HIZLI ETKİLİ VE TEK KULLANIMLIK AYAK NEMLENDİRİCİ ELDİVEN - Spa günü için dışarı çıkmanıza gerek yok.  . 20 dakika sonra eldivenleri çıkarın ve daha genç ve sağlıklı görünen ayakların tadını çıkarın!

SALONLARDA VE EVLERDE KADINLAR İÇİN HERHANGİ BİR SPA KİTİNİN TEMEL PARÇASI - Gittiğiniz her yere profesyonel spa bakımının sihirli canlanmasını da götürün. Kullanımı kolay ve etkili, kuru ayaklar için pedikür maskemiz seyahat ederken bir çantada veya bavulda saklanabilir. Evde veya salonda güzellik dolabınız için bir zorunluluktur.

TÜM CİLTLERE UYGUN VE TÜM ayak BOYUTLARINA UYGUN - ayak soyma maskemizi nazik, güvenli ve takması rahat olacak şekilde tasarladık. Paraben içermez hassas cildi bile tahriş etmez.

ANINDA NEM: Nem patlaması yaşar ve kuru, sert ayaklara anında nem sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir. Bu nemlendirici ayak eldivenleri, kış aylarında harika olan birinci sınıf yumuşaklık ve beslenme ile ayaklarrınızı dönüştürmeye yardımcı olabilir.

HIZLI VE KULLANIMI KOLAY: Cilde batması biraz zaman alan normal yapışkan ayak losyonunun aksine, bu spa eldivenlerinin kullanımı daha kolay olamazdı! Sadece ayaklarınızın üzerinden geçirin, sadece MAX 20 dakika bekleyin ve uzun süreli beslenme ile ayaklarınız  yepyeni ve derinlemesine nemlenmiş hissedecek.

ANTİ-AGING: Yaşlanmanın ilk belirtilerini genellikle eller ve ayaklar gösterir. Ancak kuru ayaklar için bu ayak maskesini düzenli olarak kullanarak genç nemi korumaya ve yaşa bağlı kuruluğu azaltmaya yardımcı olabilirsiniz.
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar