Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Juvenis Buğday Yağlı Manikür Bakım Eldiveni

SON 48 SAATTE SATILAN : 98 Adet
Barcode: 7430000716011
%70
TL41,95 TL12,76Spesifikasyonlar:

Ağırlık : 18 gr
Adet : 1

Ellerinizin ihtiyacı olan yoğun bakım için kusursuz bir bakım kürüdür.
Içerdiği e vitamini yağları ve allantoin, uzun süren bir nemlilik ve pürüzsüz bir görünüm sağlamaya destek olur.
Seyahatte, işte, evde ve bulunduğunuz tüm ortamlarda kolaylıkla uygulayabilirsiniz.

Kullanım önerisi:Paket içinde bulunan eldivenleri ellerinize geçirin ve kusursuz bakımın keyfini çıkarın. 20 dakika bekleyin. Eldivenleri çıkarın. Kalan kremi masajla dirsekler de dahil tüm kola uygulayın. El maske eldivenleriyle kuru ellerinizi sadece 20 dakika içinde yatıştırın

Kuru, çatlamış ellerden mi şikayetçisiniz? Pürüzlü ciltler için yenileyici bakım ve hasar onarımı sağlar. Eldivenlerimizi giydikten sadece 20 dakika sonra elleriniz gözle görülür şekilde daha yumuşak hale gelecektir. Cildinizi derince nemlendirir ve besleyir
Hızlı etkili ve yatıştırıcı yumuşak eller bakımıyla rahatlatıcı bir ev spa deneyimi yaratın.
Eliniz, maskenin eldivenler tarafından kilitlenen besleyici ve yaşlanma karşıtı bileşenlerini hızla emecektir. Kullanımı kolay, hızlı etkili ve tek kullanımlık el nemlendirici eldiven - Spa günü için dışarı çıkmanıza gerek yok.
Eldivenlerimiz, elleriniz besinlerle ıslanırken bir telefon veya dizüstü bilgisayar kullanmanıza izin verir ve yapışkan veya yağlı kalıntı bırakmaz. 20 dakika sonra eldivenleri çıkarın ve daha genç ve sağlıklı görünen ellerin tadını çıkarın!
Salonlarda ve evlerde kadınlar için herhangi bir spa kitinin temel parçası - Gittiğiniz her yere profesyonel spa bakımının sihirli canlanmasını da götürün.
Kullanımı kolay ve etkili, kuru eller için el maskemiz seyahat ederken bir çantada veya bavulda saklanabilir. Evde veya salonda güzellik dolabınız için bir zorunluluktur.

Tüm ciltlere uygun ve tüm el boyutlarına uygun - El soyma maskemizi nazik, güvenli ve takması rahat olacak şekilde tasarladık. Paraben içermez hassas cildi bile tahriş etmez.

Anında nem: Nem patlaması yaşar ve kuru, sert ellere anında nem sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir. Bu nemlendirici el eldivenleri, kış aylarında harika olan birinci sınıf yumuşaklık ve beslenme ile ellerinizi dönüştürmeye yardımcı olabilir.

Hızlı ve kullanımı kolay: Cilde batması biraz zaman alan normal yapışkan el losyonunun aksine, bu spa eldivenlerinin kullanımı daha kolay olamazdı! Sadece ellerinizin üzerinden geçirin, sadece max 20 dakika bekleyin ve uzun süreli beslenme ile elleriniz yepyeni ve derinlemesine nemlenmiş hissedecek.

Anti-Agıng: Yaşlanmanın ilk belirtilerini genellikle ellerimiz gösterir. Ancak kuru eller için bu el maskesini düzenli olarak kullanarak genç nemi korumaya ve yaşa bağlı kuruluğu azaltmaya yardımcı olabilirsiniz.
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar