Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Iplik Tiftik Temizleme Ergonomik Makası 715577

%77
TL149,99 TL34,99


BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM

Ürün Özellikleri :

Materyal :  çelik makas

Adet / Renk / Tasarım :1 Adet, TransForMacion Mullan Dizzo Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan modeli, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 11 cm x 3 cm

GENİŞ KULLANIM ALANI : Misina, iplik, kumaş kenarları, küçük bitkiler, saçi kaş, kağıt vb -&Sukkulent, kaktüs, etli bitkiler ve diğer tüm çiçeklerde temizlik amaçlı kullanılabilir ergonomik makastır;

Kumaş üzderindeki tiftik, yün artıkları, sarkan yünler, iplikler vb temizlemeye yarayan ergonomik tutuşlu makastır.

MİNİ VE ÇOK İŞLEVLİ : Bu iplik penselerinin hızlı bir şekilde tutulması kolaydır, iğnenin arkasındaki iplikleri kesmek için dikiş makinesinin boğazından manevra yapacak kadar küçüktür.

YAYLI TASARIM : Her basışınızda kendiliğinden tekrar eski haline (açılır ) dönecektir.

YÜKSEK KALİTE : Kaliteli yüksek karbonlu çelikten yapılmış, dayanıklı, keskin ve kesilmesi kolay nakış makaslarımız. Keskin bıçaklar güzel, temiz bir kesim sağlar ve her bir kesmeyi kolaylaştırır. Keserken pürüzsüz hissedersiniz.

SAĞ VE SOL EL KULLANIMI : İplik makaslarımız iki yönlü konumlandırma tasarımı kullanır. kullanımı kolay sağ veya sol el için uygundur. Keskin bıçaklar her kesimi kolay ve stressiz hale getirir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar