Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Hamur Dilimleyici Blanchette Design 720448

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 1111 Adet
%44
TL300,95 TL167,95Ürün Özellikleri :

Materyal : 430 paslanmaz çelik kesicilere sahiptir

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion Barteaux  Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan tasarımı , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 42 cm toplam genişlik - 23 cm kesici genişliği , kesici dilim aralığı 2.8 cm ve tek seferde 8 sıra kesebilir. 

Kullanımdan sonra tertemiz ve düzenli saklayabilmeniz için saklama kutusu hediyesiyle gönderilir. 

Toksik olmayan, kokusuz, güvenli ve sağlıklı, yüksek kaliteli paslanmaz el bölmesinden malzemeden yapılmıştır.

Bu hamur kesici, erişte/makarna, mantı  kesme işlemini hızlandırabilir. Bıçaktan çok daha hızlıdır ve onları bir mutfak robotu gibi çürütmez.

Kesici, yan yana Qi tahrik tekerleğine sahip 8 dilime sahiptir ve bir seferde 8 tek tip hamur kesebilir, bu da hızlı ve kullanışlıdır.

Hızlı ve eşit şekilde kurutun, zamandan ve emekten tasarruf edin, hamurun biraz fazla ince yuvarlanması ve ardından kesilmesi önerilir.

Bıçak keskin ve kullanımı kolaydır, 360 derece çevirme kesme modeli, işlemin daha rahat olmasını sağlar ve sapın üstündeki delik tasarımı ile, yerden tasarruf etmek için isteğe bağlı olarak duvara asılabilir.

 

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar