Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Gece Gündüz Sürüş Gözlüğü Unisex M.Pfeffer Design 718544

SON 48 SAATTE SATILAN : 24 Adet
%38
TL89,95 TL55,95


Hediyeli Ürün
SUPER ONESTEP Bu SUPER ONESTEP ürününden sepetinize 24-35 adet arası eklerseniz %15 / 36 ve üzeri adette anında %25 indirim alırsınız


Ürün Özellikleri :

Materyal : Plastik Çerçeve

Adet : 1

Ölçüler : Detaylı ölçüler ek resimlerde verilmektedir.

Renk : Resimdeki enk birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız

Tasarım TransForMacion M.Pfeffer  Design olarak tasarladığımız ürünü 1 Kılıf + 1 ADET GÖZLÜK SİLME BEZİ ile gönderiyoruz.
 
GÜVENEBİLECEĞİNİZ KALİTE: Sürüş için UV400 gece görüş camlarımız %100 güvenilirlikle gelir. Gece / Gündüz sürüş gözlüklerimizin kalitesi, gece sürüşü sırasında size net bir görüş sağlar.

YÜKSEK DENGELEME : Yansıma önleyici gece sürüş camlarımız polarizasyon ve görüşü dengeleyerek sürüş risklerini azaltır. Geceleri daha iyi görün ve bu gece görüş gözlüğü ile araç kullanırken kendinizi güvende tutun. Bu olmazsa olmaz gözlüklerle karanlıkta güvenle sürün!

FAYDALARI : Farlardan, sokak ışıklarından ve trafikten gelen güçlü parlamayı engelleyebilir, göz yorgunluğunu giderebilir, sürüş konsantrasyonunu artırabilir ve yoldaki nesneleri ve sokak tabelalarını net bir şekilde görmenizi sağlayabilir.

DAYANIKLILIK : Gözlüklerimiz, uzun süreli kullanım için yeterince dayanıklı, güçlendirilmiş karbon plastik çerçeveye sahiptir. Sürüş için bu gece gözlükleri, gözlük koleksiyonunuza mükemmel bir eklentidir!

SÜRÜŞ İÇİN RAHAT GÖZLÜKLER: Bu parlama önleyici koruyucu gözlükler rahatsızlığa neden olmayacağından, gece sürüş sırasında kendinizi rahat ve güvende hissedin.

GENİŞ ALANDA KULLANIM : Modern ve şık sürüş gözlüklerimiz spor, yürüyüş ve araba sürme dahil olmak üzere açık hava etkinlikleri için mükemmeldir. Gece veya gündüz sürüşü için, bulutlu, karlı veya yağmurlu günlerde araç kullanırken daha iyi görmenize ve riskleri en aza indirmenize yardımcı olur. Parlama önleyici camlar siste, bulutlu, yağmurlu günlerde, karanlık gecelerde ve diğer düşük ışık koşullarında daha fazla netlik sağlar, gece görüş performansını iyileştirir, gece sürüşü, motosiklet, bisiklet, koşu, yürüyüş, balık tutma ve diğer dış mekan için ideal seçim faaliyetler.

FİLTRELİ LENSLER : Camın en büyük özelliği mavi ışığın çoğunu emmesidir. Mavi ışığı emdiğinde, geceleri netliği artırabilir, göz yorgunluğunu azaltabilir ve konforu artırabilir.

SON DERECE DAYANIKLI VE HAFİF: Mükemmel sarma tasarımı, gözlük kullanıcısınaı rahat ve tam görüş sağlar.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Güvenle satın alabilirsiniz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

AMBALAJLAMA Ambalaj kalitemize güveniyoruz! Her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketlenir.


MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 


SERİSONU ÜRÜNLERBunları da aldılar