Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 36+6 ADET Gamboç Fermuarlı Elbise Kılıfı 3 ADET Lauliven Design 718363

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL807,95


Ücretsiz Kargo


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 36 Adet + 6 Adet hediyeli olarak toplam 42 adet paket olarak gönderilir.

NEYE SAHİP OLACAKSINIZ ? 42 Adet, Siyah renk, 63 x100 cm ebatlarında, TransForMacion Lauliven Design olarak tasarladığımız ürünü gönderiyoruz. Renk birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız. /strong>

Ürün Özellikleri :

BÜYÜK EBATLAR : 63 X 100 CM boyutlarıyla, çeşitli boyutlardaki giysileri yerleştirmek için yeterli alana sahiptir,

DAYANIKLI KUMAŞ : Giysi saklama çantalarımız sağlam, dokunmamış kumaştan, dayanıklı, toksik olmayan, yeniden kullanılabilir ve güvenlidir. Ayrıca nefes alabilen dokunmamış kumaşlar giysileri tozdan uzak tutabilir ve giysi kılıfları da iyi havalandırma sağlayabilir. Yüksek kaliteli yükseltilmiş fermuarlar, fermuarın kırılması veya kayması nedeniyle travmaya neden olabilir, ancak giyim çanta kılıflarımız bir daha böyle olmayacak.

DAYANIKLI FERMUAR : Giysi kılıfı, dayanıklı ve pürüzsüz bir fermuarla donatılmıştır. Tozun girmesini önlemek için çekmesi kolaydır.

KULLANIŞLI SAKLAMA : Bu takım çantası hafiftir ve katlanması kolaydır. Çok yer kazanın. Giyim çantasının üst kısmındaki açıklık, bir askının yerleştirilmesine izin verir ve askı kancası, seyahat sırasında katlanıp saklanması için giyim çantasının altındaki metal rondeladan geçebilir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Güvenle satın alabilirsiniz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


 


SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar