Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Furminator Metal Kedi Köpek Tarağı 717569

SON 48 SAATTE SATILAN : 1 Adet
TL40,50


FIRSAT ÜRÜNÜ


Ürün Özellikleri :

Renk : Resimdeki Renk/tasarım birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız.  

Materyal :  Metal + Silikon 

Adet : 1

Ölçüler : 15 cm uzunluk x tarak genişliği 4,6 cm 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Metal taraklı 

YÜKSELTİLMİŞ DAHA ŞEKİLLİ FIRÇA : iyi geliştirilmiş ergonomik ve dayanıklı kaymaz kauçuk sap, rahatlık ve kolaylık sağlar. Küçük, Orta ve Büyük kısa/uzun tüylü hayvanlarda kullanılabilir. Eğlenceli ve rahatlatıcı bulacaksınız. 

PROFESYONEL: Kaliteli tarak, tüy dökümünü daha kolay ve verimli hale getirmek için ergonomik olarak METAL DİŞLERLE tasarlanmıştır. Yavru kedi/köpeğinizin cildini çizmeden düğümleri güvenli ve rahat bir şekilde çıkarır. Evcil hayvanlarınızı sadece temiz tutmakla kalmaz, aynı zamanda size temiz ve hijyenik bir ev ortamı sağlar.

DAYANIKLI VE ERGONOMİK : Evcil hayvanınızı fırçalamak zor olmamalı. Bu yüzden tarağımızıson derece kullanıcı dostu olacak şekilde tasarladık. Ergonomik sap, hem sol hem de sağ için kullanımı rahat, size ve evcil hayvanınıza daha kolay bir deneyim sağlamaya yardımcı olan silikon, kaymaz bir tutuş içerir. Kısa, orta veya uzun, kalın veya ince evcil hayvanınızın kürkünü kolayca çıkarır, tek veya çift kat, herhangi bir acı veya telaş olmadan… ve hızlı bir şekilde!

Fırçamız Sağlıklı bir tüy için bakım ve masaj yaparak kan dolaşımını artırır ve evcil hayvanınızın tüylerini yumuşak ve parlak bırakır. Evcil hayvanınız fırçalanmaya bayılacak!
Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.


Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.


DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar