Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion El Rendesi Ergonomik P.Çelik Balboa Design 720439

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 600 Adet
%60
TL123,95 TL49,95Ürün Özellikleri :

GIDALAR ÜRÜNE DAHİL DEĞİLDİR.

Materyal : Paslanmaz Çelik 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion  Balboa Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) :


Çok Yönlü 3'ü 1 Arada Tasarım: Diğer tüm rendelerlerinizi ve dilimleyicilerinizi bu çok işlevli aletle değiştirmeyi düşünün. Kaba rendeleme, şerit rendesi, ince rendeleme/rendeleyici ve dilimleyici içerir. Birden fazla kesme imkanı elle çeşitli yiyecekleri rendeleyip dilimlemenizi sağlar. Çedar peyniri, soğan, patates veya kabak bloğunun hızlı dilimlenmesi, lahana kanası ve taze salatalar için rendelenmiş havuç, elma ve lahana oluşturma, ince bir şekilde hindistan cevizi rendelenmesi veya limon rendesi için.

3'ü 1 arada mutfak aleti, ister profesyonel ister ev şefi olun, yemek hazırlama ve hazırlama biçiminizi geliştirecek ve hızlandıracaktır. Temizlenmesi zor elektrikli mutfak robotunu atlayın. Kullanması kolay ve temiz mutfak tezgahı ile manuel gidin ve daha iyi sonuçlar elde edin.

PASLANMAZ ÇELİK BIÇAKLAR: Dayanıklı yapı, rendelenenin keskinliğini daha uzun süre koruyacağı anlamına gelir, böylece herhangi bir ticari veya ev mutfağı için en iyi ilave olacaktır. Rende bulaşık makinesinde yıkanabilir

bu elde kullanım rendesinin kullanılırken mutfak tezgahınıza, kesme tahtasına veya tabağınıza direkt koyabilmenizi sağlar. Sıkışmış yiyeceklerin çıkarılmasına izin verir ve temizliği kolaylaştırır.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 Bunları da aldılar