Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion ÇİÇEKLİ BİTKİLER Sıvı Bitki Besini 2 ŞİŞE 718557

SON 48 SAATTE SATILAN : 51 Adet
%46
TL77,95 TL41,95


Hediyeli Ürün
SUPER ONESTEP Bu SUPER ONESTEP ürününden sepetinize 24-35 adet arası eklerseniz %15 / 36 ve üzeri adette anında %25 indirim alırsınız


Ürün Özellikleri :

Adet : 2 ŞİŞE 

Ağırlık : HER ŞİŞE 250 ml .X 2 ŞİŞE 

Üretim: TransForMacion adına AltınVadi tarafından üretilir.

GENİŞ KULLANIM ALANI : Aklınıza gelecek tüm bitki, çiçek, meyve vb uygulanabilir 

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Tasarruflu kullanım 

TÜM BİTKİ ÇEŞİTLERİNE UYUMLULUK : Daha fazla çiçek açması için, daha güçlenmesi ve solmaması için doğal olarak güçlendirin. Bitkilerin özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır ve bol çiçeklenme sağlar. Büyümeyi, derin, zengin yaprak rengini, güçlü kök gelişimini ve güzel, canlı ve uzun ömürlü çiçeklenmeyi teşvik etmek için besler.

EN YÜKSEK KALİTE BİLEŞENLERDEN YAPILMIŞTIR: En yüksek kaliteli ürünlerin bir karışımını içerir. ve sağlıklı olmaları için ihtiyaç duydukları hormonlar, tekrar tekrar sağlam kök sistemleri ve harika çiçekler açarlar.

YENİ FORMÜL: Bitkilerinizi kök yanıklarından korurken, çarpıcı çiçeklenmeleri ve yeniden açmaları teşvik etmek için tasarlanmıştır. Güçlü kökleri, canlı çiçekleri ve genel olarak daha iyi uzun vadeli bitki sağlığını destekler. Kökler son derece sağlıklı çıkacak ve yapraklar kalın ve yeşil olacaktır.

DOĞAL MÜKEMMEL SONUÇLAR İÇİN UYGULAMASI KOLAY: Kullanımı son derece kolaydır. İlk olarak, karıştırmadan önce iyice çalkalamanız ve ardından 1 litre suya 1 kapak (10 ml ) eklemeniz gerekir. Bir şişenin 250 ml olduğunu düşünürseniz oldukça tasarruflu ! Daha küçük miktarlar için 1 yemek kaşığı 1 litre su ile karıştırın.

 


SERİSONU ÜRÜNLERBunları da aldılar