Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion Cariboni Buharda Pişirme Haşlama Aparatı 717857

SON 48 SAATTE SATILAN : 76 Adet
%42
TL59,95 TL34,95


1 İŞ GÜNÜ
ÇOK AL AZ ÖDE


Ürün Özellikleri :

MATERYAL : GIDA TEMASINA UYGUN, 150 DERECEYE DAYANIKLI Teflon Plastik 

ADET : 1

ÖLÇÜLER : Açık 25 cm çap x Kapalı 16 cm x AÇIK Yükseklik 5 cm

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : 2 boyutlu seçenek 

KATLANABİLİR: TransForMacion Cariboni Buharlı pişirme haşlama sepetinin katlanmış çapı 16 cm'dir, katlanır buhar sepeti 25 cm'ye genişler. Yapraklar gerildiğinde, genişletilebilir çeşitli boyutlardaki tencerelere sığar ve yerden tasarruf sağlar!

GENİŞ KULLANIM ALANI : TransForMacion Cariboni Yemek, buharlı sebzeler, balık, brokoli, deniz ürünleri, yumurta, etler, tatlılar vs. pişirmek için katlanabilir bir buharlı sepet olarak kullanılabilir. filtre, meyve tabağı, raflı buharlı pişiriciler, mutfak süzgeci, kevgir vb.

GIDA TEMASINA UYGUN : Teflon Plastik buharlı sepet ek parçamız tamamen gıda sınıfı Teflon  plastikten  yapılmaktadır. Herhangi bir bulaşık makinesinde ve fırında kullanım için tamamen güvenlidir.

KULLANIMI VE TEMİZLİĞİ KOLAY:   buharlı sepet ek parçası, kullandıktan sonra lavaboda kolayca durulayın, son derece DAYANIKLI yüzey temizliği kolaylaştırır!   tüm tencerelere uyumludur.

Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar