Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion California Duster Anti-Statik Toz Alma Püskülü 422150

Toptan ürün mü almak istiyorsunuz ? Teklif formunu doldurabilirsiniz.
Son 48 Saatte Satılan : 404 Adet
%63
TL115,95 TL42,95Ürün Özellikleri :

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion California Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan TASARIMI , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 60 cm

Evinizdeki tozu uzak tutmakta zorlanıyorsanız hafif, yumuşak ve kullanımı kolay

Çok Renkli Fiber püskülü deneyin. Polipropilen elyaflar dayanıklı ve esnektir ve geri dönüştürülebilir.

Tozun başka yere gitmesine izin vermeyin, polipropilen elyaf püskül pencereleri, perde çubuklarını, araba koltuklarını, masaları, rafları, dolapları etkili bir şekilde temizler ve duvar ve köşelerdeki örümcek ağları için idealdir. Yeniden kullanılabilen çok renkli fiber püskül , dar alanların içinde veya çevresinde kolay temizlik için ince bir tasarıma sahiptir.

Plastik fiber tozlayıcıdaki tozu toplayın, evin dışına çıkarın ve dayanıklı polipropilen fiberlerdeki tüm toz parçacıklarını temizlemek için sallayın. Elektrostatik toz bezi kirlendiğinde elde yıkanabilir. Güçlü elektrostatik emme kapasitesine sahip fiberler, ev işlerinin kolay temizlenmesi için tozu yakalar. Çok renkli plastik elyaf toz püskül ılık su veya hafif deterjanla temizlenmesi, uzun süre kullanışlı olmasını sağlar.

Örümcek ağlarını, perdeleri, masaları ve dolapları temizlemek için herhangi bir sandalyeye veya merdivene ihtiyacınız yok; bunun yerine, ince köşelerde kolay kullanım ve rahat saklama için esnek fiber püskül kullanın.

Ergonomik: Tavanı, duvarı, mobilyaları, arabayı ve erişilebilir herhangi bir alanı temizlemek için kullanılabilir

Yıkanabilir: Gökkuşağı tüyü silgi kirlendiğinde elde yıkanabilir. Fiber silginin gerektiğinde temizlenmesi, onu birden fazla kullanıma dayanıklı hale getirir. Yıkanabilir toz bezleri lavaboda soğuk ve ılık suyla kolayca yıkanabilir.

Hafif ve Sağlam: WBM Home çok renkli silgi, kabarık PP elyaflara sahiptir, esnek kafa, düşmesi kolay olmayan mikrofiberden yapılmıştır. Ve statik silgi tozu emer, bu da tozun gitmesine izin vermez

Ev İşini Kolaylaştırın: Güvenli ve rahat bir tutuş için kaymaz ve size rahat bir temizlik deneyimi sunan yenilikçi ve ergonomik tasarımlı fiber teknolojisi.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz
Bunları da aldılar