Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 6 ADET Brock 10 Cm Çap Çelik Kızartma Kevgiri

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL107,70


1 İŞ GÜNÜ


Ürün Özellikleri :

RENK : TransForMacion Elitis serisi olarak tasarladığımız bu ürünü Renk/tasarımı birebir göre gönderiyoruz. Sürpriz yaşamazsınız.

MATERYAL : çelik

Ne alacaksınız ? : Bu ürün 6 Adet / Set indirimli paket olarak gönderilir.

ÖLÇÜLER : 10 cm çap x 30 cm uzunluk

GÜÇLÜ VE PREMIUM ÇELİK YAPI: TransForMacion Brock kızartma süzgeçleri yüksek kaliteli Premiumçelikten yapılmıştır, kızartma filesi ve sağlam dış çerçeve ve tutamak, uzun süreli kullanımdan sonra bile deforme olmaz.

ISIYA DAYANIKLI VE ERGONOMİK UZUN SAP: Brock Süzgeç Sıyırıcının uzun ERGONOMİK tutacağı, sıcak yağ, su veya diğer pişirme sıvılarının sıçramasını önlemenize yardımcı olur. İyi orantılı süzgeç yuvası ve sağlam kulp dayanıklıdır ve sık kullanıma deformasyon olmadan dayanabilir.

ÇOK YÖNLÜ VE UYGUN FİYATLI, KULLANIMI KOLAY: Brock sağlam dış çerçeve ve tutamak, erişte, makarna, patates kızartması, et, balık, haşlanmış gibi yiyecekleri kızartırken veya süzerken size hem manevra kabiliyeti hem de güvenlik sağlamak için mükemmeldir. yumurta, patates, nohut ve daha fazlası.

SAKLAMASI KOLAY VE BULAŞIK MAKİNESİNDE GÜVENLİ: Brock taki uygun ask, kullanımdan sonra kuru ve temiz tutmak için duvara asmayı kolaylaştırır. Sadece ılık sabunlu su ile dileyin veya bulaşık makinesine koyun.

Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar