Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion Ayak Bel Boyun Masaj Aleti Ahşap 720570

%54
TL239,99 TL109,95


Aynı Gün Kargo
BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF ALMAK İSTİYORUM


Ürün Özellikleri :

Materyal : Ahşap 

Adet / Renk / Tasarım : 1 Adet, TransForMacion  Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan modeli , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler (bir cep telefonu ortalama 16 cm dir. Kıyaslamanız için kolaylık değil mi ? ) : 27 x 12 cm 


Ayak masajı silindiri ayaklarınıza uyacak kadar büyüktür, ancak aynı zamanda küçük bir çantada kolayca saklanabilecek veya taşınabilecek kadar kompakttır. Çalışırken, dinlenirken, televizyon izlerken veya seyahat ederken ayak masajı rulosunu kullanabilirsiniz.

İki Ayak için Uygun : Ayak masajı silindiri, her iki ayak üzerinde kullanılabilen 5 er silindirden oluşur. Ayak tabanının çeşitli kısımlarına masaj yapmak için farklı stres noktaları oluşturabilir.

Sırt ve bel bölgesinde de uygulanabileicek şekilde tasarladık

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : Bu ürüne daha avantajlı sahip olabilmeniz için mağazamızı ziyaret ederek, kampanyaları inceleyebilirsiniz. TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 
Bunları da aldılar