Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion 900 ADET Renkli Pano Raptiyesi

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL229,95


Tüm Kargo ve Kampanyaları İnceleyin

Yeni Ürünler Burada

Serisonu Sınırlı Stoklar


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 900 Adet / Set indirimli paket olarak gönderilir.

Ürün Özellikleri :

Materyal : Metal

Adet / Renk / Tasarım : 900 Adet, resimde yer alan renk kombinasyonunu sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 10 mm x 8 mm

GÜVENİLİR VE TEKRAR KULLANILABİLİR : Paslanmaz çelikten yapılmıştır, keskin, dayanıklı ve uzun ömürlü kullanım sağlar. Masanızı temiz ve düzenli tutun.

HERHANGİ BİR GÖREV İÇİN : taşlanmış çelik uçlu standart boyutlu raptiye. Kolay takma ve çıkarma için düz kafa. Saklama için hafif ve kullanışlı kutusunda gönderilir. Her kutuda 30 +/- bulunur ve 5 paket gönderilir.

GÜVENLİ KAĞIT İŞLERİ. Belgeleri, tutturma kağıtlarını, fotoğrafları, duvarlara mesaj notlarını, ilan panosunu, mantar panoları, takvimleri, köpük panoları, poster panolarını yapıştırmak için raptiyeler

PROFESYONEL. Göz alıcı çekicilik için çeşitli renkler. Sade tasarımıyla çalışma ortamına eğlence katarak profesyonelliği koruyor. Haritada yerleri işaretleme, duvarda süsleme, takvimler. Metal renkli iğneler, raptiye ofis aksesuarlarınız için mükemmel bir tamamlayıcıdır.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar