Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion 8 li Buz Topu Kalıbı IceHockey Design 718554

SON 48 SAATTE SATILAN : 50 Adet
%47
TL125,95 TL66,95


Hediyeli Ürün
SUPER ONESTEP Bu SUPER ONESTEP ürününden sepetinize 24-35 adet arası eklerseniz %15 / 36 ve üzeri adette anında %25 indirim alırsınız


Ürün Özellikleri :

Materyal : BPA içermeyen özel polipropilen plastik

Adet : 2 adet x 4 lü kalıp

Ölçüler : 26 x 7 x 5.7 cm

Renk : Resimdeki şeffaf renk birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız

Tasarım TransForMacion ICE HOCKEY Design olarak tasarladığımız ürünü gönderiyoruz.

Yüksek kaliteli malzeme: Buz kalıbı yüksek kaliteli polipropilen plastikten üretilmiştir
Kullanım: Buz şokey kalıbı ile buz küpleri sadece buz küreleri üretmekle kalmaz, aynı zamanda meyve suyu, süt vs. gibi diğer sıvılar da dondurmak veya güzel meyve küpleri üretir.
Uzun ömürlü soğuk: Sıradan küçük buz küplerine kıyasla bu 4 delikli buz hokeyi buz kutusunda üretilen buz küreleri yavaş erime hızına sahiptir ve içeceğinizi çok hızlı inceltir.
Partiler için uygundur: 4 delikli buz küpü kalıbı meyve küpleri veya lezzetli dondurulmuş meyve suyu ile doldurulabilir. Partiler ve aile eğlencesi için çok uygundur.
Kullanımı kolaydır. Buz kutumuzun kullanımı kolaydır. Üzerindeki delikten sıvıyı doldurun ve buzluğa yerleştirin. 4 Kalıp kesinlikle sızdırmazdır ve birbirine karışmaz. Buz küpünü kullanacağınız zaman rahat ve şeklini bozmadan çıkartabilmeniz için, alt yüzey “bas-bırak” silikon ile donatılmıştır.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsinizSERİSONU ÜRÜNLERBunları da aldılar