Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion 60+10ADET Buz Kasedi 400 Gramlık

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL427,95


Tüm Kargo ve Kampanyaları İnceleyin

Yeni Ürünler Burada

Serisonu Sınırlı Stoklar


Ürün Özellikleri :

Ne alacaksınız ? : Bu ürün 60 Adet + 10 Adet hediyeli olarak toplam 70 adet paket olarak gönderilir..


Ölçüler : 16.5 x 9 X 3.3 cm

Renk : Mavi/siyah renk Kombinasyonları gönderilebilir

Yiyecekleri Taze ve İçecekleri Soğuk Tutun : Kompakt ölçülerindedir ve standart boyutlu bir beslenme çantasına, soğutma kutusuna veya soğutma çantasına rahatça sığmalarını sağlar. İş, okul, piknik, yürüyüş, balık tutma ve daha fazlası için ideal

TEKRAR TEKRAR KULLANIN : Buz gibi değil, buz paketleri çözülürken etrafa dağılmaz ve daha uzun süre donmuş halde kalır. buz paketleri erimeye başladığında sandviçler ve diğer yiyecekler bozulmaz. Tekrar dondurarak, tekrar kullanın.

BUZ PAKETİ SOĞUTMA BLOKLARI – Bu 5 buz bloğu seti, yiyecek ve içeceklerinizi gün boyu güzel ve soğuk tutacak anında bir soğutma etkisi sağlayacaktır.

ÇOK AMAÇLI - Buz blokları, kamp gezilerinde, plajda geçirilen günlerde, çocuklarınızın spor karşılaşmalarını izlerken veya diğer birçok etkinlikte yiyecek ve içeceklerinizi soğuk tutmak için mükemmeldir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar