Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 6 ADET Valenz Köfte Kurabiye Helva Porsiyonlama Kaşığı

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL141,95


Tüm Kargo ve Kampanyaları İnceleyin

Yeni Ürünler Burada

Serisonu Sınırlı StoklarÜrün Özellikleri :

RENK : Transformacion Valenz serisi olarak tasarladığımız bu ürünü tasarımı birebir göre gönderiyoruz. Sürpriz yaşamazsınız.

MATERYAL : Karbon Plastik

Ne alacaksınız ? : Bu ürün 6 Adet / Set indirimli paket olarak gönderilir.


ÖLÇÜLER : Uzunluk 21 cm - Porsiyon 6 cm çapında

VALENZ DİZAYN : Porsiyon için gıdayı kaşıkla alırken mandal geri itilip hazır konuma gelecektir. Tepsiye boşatmak için mandalı itin ve gıda boşalacaktır. Tekrar aynı işlemi yaparken mandal geri çekilerek hazır konuma gelir

TUTARLI PORSİYONLAR SUNUN: Tutarlı porsiyonlar sunmayı kolaylaştırır. Mandal özelliği ve kırılmaya karşı dayanıklı yapısı ile dondurma kurabiye helva köfte püre gibi yiyeceklerinizi kolayca aparattan ayırabilir ve şekillendirebilirsiniz.

Bir servis kaşığı ve bir kepçenin en iyi özelliklerini birleştiren bu tek parça yuvarlak porsiyonlu kaşık, eşsiz rahatlık ve tutarlılık sağlar.

GÜVENLİ VE DAYANIKLI: Yüksek ısıya dayanıklı yüksek kaliteli karbon plastik kullanıyoruz. Restoranlar, evler, catering ve büfe ayarları için idealdir.

BULAŞIK MAKİNESİNDE GÜVENLİ VE LEKE DAYANIKLI: Sadece aletinizi bir ev tipi veya ticari bulaşık makinesine yerleştirin.

ERGONOMİK PLASTİK TUTAMAK: Rahat ve verimli kullanım sağlamak için özel kalıplanmış, ergonomik plastik sap ile donatılmıştır. Yüksek hacimli ve ticari kullanım için de harikadır

TİCARİ VEYA KİŞİSEL KULLANIM: Uzun süreli ticari kullanıma dayanacak şekilde üretilen bu spoodle kaşık, restoranlar, oteller, catering şirketleri, fırınlar, kafeler veya ev şefleri için mükemmeldir!

Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

 SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar