Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion 12 ADET İlaç Takip Kutusu 7 Gün 7 Bölme Fauget Design 718416

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL119,70Ürün Özellikleri :

Materyal : Plastik

Ne alacaksınız ? : Bu ürün 12 Adet / Set indirimli paket olarak gönderilir.


Ölçüler : 15 x 3,2 cm

Renk : Renk birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız

Tasarım TransForMacion FaugeT Design olarak tasarladığımız ürünü gönderiyoruz.


AKILLI KAPAK : Akıllı kapak özelliğiyle tasarladığımız bu ürünü, tek elle kullanım sağlamak için düzenledik. Kapakların hepsi güzel bir şekilde açılır ve gün isimleri yazar. Bir bakışta her şey açıktır, böylece ihtiyacınız olan hapları kolayca seçebilirsiniz. Kolay günlük dağıtım için oldukça güzel ve her doz için 4 balık yağı veya 8 büyük vitamin alacak kadar büyük

Evcil hayvanlar ve çocuklar tarafından istenmeyen hapların çöpe atılması konusunda endişelenmenize gerek yok. Hapları güvende tutmak için güvenli bir şekilde kapanır. Küçüktür ve seyahat için mükemmel bir şekilde uygundur ve küçük mücevherleri veya küpeler, boncuklar, tırnak süsü uçları vb. gibi nesneleri saklamak için idealdir.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 


SERİSONU ÜRÜNLERBunları da aldılar