Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 6 ADET Absolute Sakal Bıyık Güçlendirici Serum Yağ

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL394,95


Tüm Kargo ve Kampanyaları İnceleyin

Yeni Ürünler Burada

Serisonu Sınırlı Stoklar


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 6 Adet / Set indirimli paket olarak gönderilir.

Spesifikasyonlar :

Ağırlık : 50 ML

Cinsiyet : Erkek

%100 doğal ve saf 7 süper bileşen, sakalınızı, bıyığınızı nemlendirecek, daha hızlı uzamasını sağlayacak, yumuşatacak ve şekillendirecek ve harika görünmesini ve hissettirmesini sağlayacak.
Sakalları ve bıyıkları yumuşak, yönetilebilir ve kıvrımsız hale getirirken aynı zamanda alttaki cildi iyileştirir ve kaşıntıdan kurtulur. Bu karışım cildi nemlendirir, sakalınızı yönetilebilir hale getirir, uzamasını sağlarken ofiste günler veya hafta sonları için mükemmel olan ince kokular sağlar.
Sakal Kaşıntısını ve Alevlenmeyi Önler: Sakalınızın harika görünmesi ve hissetmesi için cildinizin mükemmel durumda olması gerekir. Gerçek Erkek Sakal Yağı sadece sakalı yumuşatmakla kalmaz, aynı zamanda cildi kaşınmayı, kabarmayı ve tahrişi önler. . Yeni bir sakalla gelebilecek sakal kaşıntısını azaltır

SAĞLIKLI SAKAL GELİŞTİRME - Sakal uzatma yağımızın mükemmel karışımı, sakalı beslemeye yardımcı olur ve sakala güç ve büyüme verir. En iyi sonuçları görmek için günde iki kez yüz bölgesine derinlemesine masaj yapın, cildi gün boyunca nemli ve güzel kokulu tutar.
SAKALINIZIN PARLATILMASI VE SAĞLIKLI GÖRÜNMESİNE YARDIMCI OLUR - Bu organik sakal yağı, sakalınızı daha sağlıklı hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda daha dolgun ve kalın görünmesine yardımcı olan yumuşak, parlak bir görünümle daha sağlıklı görünür. Kullanımı çok kolay - sakalınızı ıslatın veya kuru olarak uygulayın. Günde sadece birkaç damla (bir kristal damla içerir). tüm ihtiyacın olan. Elinize koyun ve sonra sakalınıza sürün. Bu kadar basit.SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar