Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion 12 ADET 1.5 LT Büyük Sporcu Matarası 2 RENK Gallon Fitness 718460

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL389,70


Ücretsiz Kargo


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 12 Adet / Set indirimli paket olarak gönderilir.

Ürün Özellikleri : 

Renk :  Fitness, Spor, Ofis vb tüm alanlar için tasarladık. TransForMacion Gallon Fitness serisi olarak tasarladığımız bu ürün Resimdeki 2 RENK KOMBİNASYONU birebir gönderilir ve sürpriz yaşamazsınız.

ŞIK VE BASİT TASARIM - Her yere götürün. Fitness, açık hava, yoga, meditasyon, spor salonu, yürüyüş, müzik festivalleri veya ofis için mükemmeldir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir 

BPA İÇERMEZ  :  Vücudunuz için Sağlıklı, Çevre için Sağlıklı. 1000 zehirli şişe tasarrufu sağlar, her küçük adım yardımcı olur.  

HAFİF : Güzel tasarlanmış su şişelerimiz dayanıklı ve hafiftir. Sızdırmaz ve içmeyi kolaylaştırır, böylece dağınık dökülmeleri önleyebilirsiniz.

BÜYÜK KAPASİTE : 1500 ML kapasitesi, 30 CM X 10 CM ölçüleriyle, sık sık doldurmak zorunda kalmadan bir dolu su şişesinin keyfini çıkarmanızı sağlar.

SIZDIRMAZ VE KIRILMAZ : Matara kesinlikle sızdırmaz ve kırılmazdır, Yürüyüş, bisiklet, tekne gezintisi, spor salonu, iş, okul ve ev için mükemmeldir. Şişe sırt çantalarında, plaj çantalarında veya tezgahınızın kenarında güvenlidir.  

Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

 


SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar