Transformacion 4 ADET Koltuk Askılığı Park Numara Kartı HEDİYELİ 428148

TL33,41


KARGO-TESLİMAT

DEĞİŞİM-İADE 

FİYAT MI YÜKSEK ?


Spesifikasyonlar : 4 ADET ModaCar Koltuk Başlığına Takılan Torba ve Elbise Askılığı 422820R + ModaCar Araç Park Telefon Numara Kartı 422343K HEDİYESİYLE gönderilir.

4 ADET ModaCar Koltuk Başlığına Takılan Torba ve Elbise Askılığı 422820R Spesifikasyonlar : Koltuk başlıklarının demirine takılarak, poşet, elbise gibi eşyaları asmanıza olanak sağlar yaramaktadır.

ModaCar Araç Park Telefon Numara Kartı 422343K  Genel Bakış Açılır kapanır özeliğiyle, ön camın köşesine, kendi yapışkanıyla sabitlenir, gerektiğinde açılır / kapanır özeliktedir.
Telefon numaranıza göre gereksiz zemini kolayla silersiniz ve siyah alt zemin ortaya çıkar, akabinde telefon numaranız gözükür

Satın Alacağınız / Almış Olduğunuz Ürün Markaları Modacar Global U.S Adına Tescilli Veya Tek Dağıtımcısı Olduğu Anlaşmalı Markalarıdır. ModaCar, Her alacağınız üründe koşulsuz iade garantisi verir. Onaylanmayan Satıcılardan alacağınız ürünlerde, iade sorunu ve garanti alamayacaksınız ve ModaCar sorumlu olmayacaktır. ModaCar, üründe ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi kesin taahhüt eder. Taklit, sahte ürün almanız durumunda Hukuki Süreç için lütfen bize bildirimde bulunun. Sorumlu olduğumuz tescilli markalar; ModaCar, SimoniRacing, Mastercare, Homecare, Brillantcare, KaktüsKedi. Aklınıza Takılan Her Soruda, Hatalı / Sorunlu Ürünlerde, Fiyatlarda Veya Toplu Alımlarda Hiç Çekinmeden Irtibata Geçin. Modacar “ Otomobilinizi Kişiselleştirin