Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion 36+6 ADET Muz Model Saklama Kabı

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL421,95


Tüm Kargo ve Kampanyaları İnceleyin

Yeni Ürünler Burada

Serisonu Sınırlı Stoklar


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 36 Adet + 6 Adet hediyeli olarak toplam 42 adet paket olarak gönderilir..

Ürün Özellikleri :

Materyal : bpa içermeyen plastik no:5

Adet / Renk / Tasarım : 42 Adet, TransForMacion Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 19.5x13x4.4cm

 Muzunuzu hasardan koruyun ve taze tutun. Sadece muzları değil, diğer küçük meyveleri, kuruyemişleri ve sebzeleri de tutabilirsiniz.

Meyveler ve diğer gıdalar için sağlam koruma ve uygun depolama sağlayabilir.

Temizlemesi kolay, sağlam ve dayanıklıdır.

Hareket halindeyken atıştırmalıklar, evrak çantaları ve çocukların beslenme çantaları için MÜKEMMEL. Seyahat etmek, kamp yapmak, tırmanmak, okul yemekleri, işe gidip gelmek ve spor salonu ziyaretleri için uygundur ve çoğu çantaya rahatça sığar.

ÖZEL TASARIM: Bu sarı muzluk kutusu sağlam plastikten yapılmıştır. Muzunuzu basitçe "içerisine oturtun" ve hareket halindeyken onu darbelere ve çürüklere karşı koruyacaktır.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar