Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 30+12 ADET Kapı Kolu Çarpma Koruyucu Buglione Design

SON 48 SAATTE SATILAN : 0 Adet

  Tükendi!  


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 30 Adet + 12 Adet hediyeli olarak toplam 42 adet paket olarak gönderilir..

Ürün Özellikleri :

Materyal : Silikon

Adet / Renk / Tasarım : 30 Adet, TransForMacion Buglione Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan ürünü , sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz. Renkler Gri, Krem olarak değişiklik gösterebilir

Ölçüler : 15 X 9 CM - %33 oranında genişleyebilir

GENİŞ KULLANIM ALANI : UYGULANABİLİR ARALIK: Bu çocuk güvenlik ürünleri yatak odası, mutfak, banyo ve daha fazlası için kullanılabilir. Yumuşak bir kapı kolu, çocuğun kafasını kapı koluna çarpmasını korur.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Statik Elektriği Önleme: Yüksek kaliteli silikon malzeme, yuvarlak tasarım, esnek ve elleri incitmez, su geçirmez, çabuk kurur ve deforme olması kolay değildir, kapı koluna takılır ve statik elektriği önler.

Kullanımı Kolay: Kurulumdan önce lütfen kapı kolunu temizleyin, kuru tutun ve kolay kurulumdan ve düşmekten kaçınmak için toz veya su bırakmayın.

Arka Vantuz Tasarımı: Arka vantuz tasarımı ile vantuz, açılan kapının sallanmasını önlemek için duvarı emebilir. Koruyucu kapağın arkasındaki vantuz, kapıyı açarken titremeyi önlemek için duvarı emmek, gürültüyü etkili bir şekilde emmek ve sessiz bir uyku ve ofis ortamı sağlamak için kullanılabilir.

Daha İyi Koruma: Silikondan yapılmış, esnek, elastik, kaymaz, çarpışma önleyici, çocuklar ve yetişkinler için daha iyi koruma sağlar.

Anti-çarpışma ve anti-statik : Yükseltilmiş koruyucu kapak, çocukları ve yaşlıları yaralanmalardan etkili bir şekilde koruyabilen 3.5 mm'lik bir duvar kalınlığına sahiptir. Ayrıca kışın maruz kalan kapı kolları tarafından üretilen statik elektriği azaltabilir.

KURULUMU KOLAY : Kapı kolu koruma kapağımızın kullanımı çok basittir. Kapı kolu koruma kapağının kurulumunu tamamlamak sadece 1 dakika sürer. Kapı kolu kapağını sadece uygun boyuttaki kapı koluna koymanız yeterlidir. ve kurulum tamamlanır.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar