Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion 20+8 ADET 15 Gözlü Takı Organizeri Belitz Design

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL598,95


Tüm Kargo ve Kampanyaları İnceleyin

Yeni Ürünler Burada

Serisonu Sınırlı Stoklar


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 20 Adet + 8 Adet hediyeli olarak toplam 28 adet paket olarak gönderilir..

Ürün Özellikleri :

Adet / Renk / Tasarım : 28 Adet, TransForMacion Belitz Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

MATERYAL : Cam veya akrilikten çok daha güçlü ve daha güvenli olan kalın plastikten, keskin olmayan köşe tasarımından yapılmıştır.

ÖLÇÜLER :   10x20 x 3 cm 

KLAS MODERN TASARIM : Bu takı düzenleyici benzersiz ve zariftir, makyaj masanızı veya banyonuzu daha zarif ve düzenli hale getirir.  

İDEAL HEDİYE :   Yeni Yıl, Sevgililer Günü, Anneler Günü, doğum günleri ve diğer birçok tatilde arkadaşlarınız, kızınız, kız arkadaşınız, eşiniz, anneniz için harika bir hediyedir.

15 BÖLME: Profesyonel bir takı sanatçısı tarafından tasarlanan takı düzenleyicimizin 15 bölmesi ve 4 çıkarılabilir ayırıcısı vardır. 

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar