Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion 2 Yüzeyli Banyo Lifi 2 li Aile Paketi Waritex Design 718649

SON 48 SAATTE SATILAN : 50 Adet
%45
TL129,95 TL70,95


Hediyeli Ürün
SUPER ONESTEP Bu SUPER ONESTEP ürününden sepetinize 24-35 adet arası eklerseniz %15 / 36 ve üzeri adette anında %25 indirim alırsınız


Ürün Özellikleri :

Materyal : Mısır Lifleri

Adet / Renk / Tasarım : 2 Adet, TransForMacion Waritex Design olarak tasarladığımız, resimde yer alan rengi, sürpriz yaşamamanız için birebir gönderiyoruz

Ölçüler : 21 x 17 cm

2 YÜZEYLİ TASARLADIK : Özellikler açısından zengin, doğal Mısır lifinden yapılmış yüz. Diğer tarafı kan dolaşımını uyaran ve masaj yapan liflerden yapılmıştır.

MÜKEMMEL RAHATLIK : Rahat hissetmek ve köpüğü korumak ve kullanımdan sonra daha hızlı kurumak için her iki yönde iki kat yüksek yoğunluklu süngerle içten takviye edilmiştir. Kolay kontrol için eldiven şeklinde yapılmıştır. Sünger, lifin etkinliğini korumak için kullanıcının ellerini ve tırnaklarını korumak üzere güçlü dokuma kumaştan bir iç katmanla kaplanmıştır.

DOĞAL KURUMA : Lifleri kolay asmak için yeri vardır. Mısır lifinden materyal kolay kurumasını sağlar.

MISIR LİFİN FAYDALARI : Özellikle dairesel hareketler şeklinde kullanıldığında gözeneklerin derinlemesine kazınmasına ve temizlenmesine yardımcı olur. Cildin dış yüzeyini terleme sonucu oluşan kalıntılardan temizleyin. Ölü deriden ve geçersiz hücrelerden kurtulun. Cildi yumuşatır ve yumuşacık olmasını sağlar. - Vücut çeşitli sağlıksız salgılardan kurtulur.

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Detaylı bilgi için ek resimleri inceleyebilirsiniz


 


SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar