Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 12+2 ADET Steininger Kıskaçlı Paslanmaz Bitki Meyve Çay Filtresi

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL427,95


Tüm Kargo ve Kampanyaları İnceleyin

Yeni Ürünler Burada

Serisonu Sınırlı Stoklar


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 12 Adet + 2 Adet hediyeli olarak toplam 14 adet paket olarak gönderilir.

Spesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR. Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

Materyal : Paslanmaz Çelik

Ölçüler : 16 x 4 x 4 cm - Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın. Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

Ağırlık : 41 gr

GENİŞ KULLANIM ALANI : Çay, baharat, meyve vb. Demlemek için harikadır. .

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Çay topu demlik çoğu çaydanlık ve bardağa uyar ve kullanımı ve temizliği kolaydır. Bu çay tutucu, demlikli bir çaydanlık olarak farklı tipteki kupalar ve çaydanlıklar için uygundur

Paslanmaz Çelik Çay Demlik ve Süzgeç, çay saatinizi daha keyifli ve kullanışlı hale getirecek. Bardaklar, kupalar, bardaklar ve çoğu çaydanlık için uygundur!

Paslanmaz Çelik Çay Demlik ve Süzgecimiz , çay saatinizi daha da keyifli ve kullanışlı hale getirecek çok verimli bir çay aksesuarları türüdür. Yüksek kaliteli paslanmaz çelikten yapıldığı için kullanımı son derece kolaydır ve tamamen yeniden kullanılabilir.

Çay süzgeci, BPA içermeyen, sağlam, dayanıklı, paslanmaya karşı dayanıklı ve uzun süre tekrar kullanılabilen yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzemeden yapılmıştır. Evde veya ofiste çay yapmak için mükemmel bir seçimdir.
Bu demlik aynı zamanda çok kompakttır ve her tür bardak , kupa , bardak ve çoğu çaydanlık için uygundur !
Ayrıca tüm çay severler için mükemmel bir hediye olacaktır! Bu top çay süzgeci, mükemmel bir filtreleme etkisi sağlamak için ultra ince örgü tasarımı kullanır ve daha lezzetli çayın keyfini çıkarmanızı sağlar. Kaymaz uzun sap tasarımı ile donatılmış, hassas, gevşemesi kolay değil, haşlanma önleyici, pratik.
Bu sevimli Paslanmaz Çelik Çay Demlik ve Süzgeç kullanarak en sevdiğiniz yaprak çayın tadını çıkarın ! Çayı Çay Demlik ve Süzgecinin içine yerleştirin ve ardından süzgeci bardağa/bardağa yerleştirin! Kullandıktan sonra süzgeci bardaktan çıkarıp boşaltabilirsiniz. Sonra tekrar tekrar, istediğiniz kadar kullanabilirsiniz!
Bu Çay Demlik türü, Çay Topu Demlik cihazına oldukça benzer . Bu ürünler arasındaki tek fark Paslanmaz Çelik Çay Demlik ve Süzgecinin zincir içermemesidir. Bunun yerine bir kolu var. Gevşek Yaprak Çay seçiminizde olduğu gibi lezzetler farklıdır. Bu nedenle, beğendiğiniz herhangi bir Çay Demlik seçebilirsiniz !
Yeniden kullanılabilir, ısıya dayanıklı
Her tür bardak, kupa, bardak ve çoğu çaydanlık için uygundur
Paslanmaz çelikten yapılmış, yeniden kullanılabilir ve daha ekonomik, güvenlik ve sağlık, yüksek sertlik, dayanıklı.
Ultra ince ağ, partikül içermeyen bir demleme, ince filtrasyon sağlar.
Açmak için kolu sıkın, yarısına kadar çay doldurun, bilyeli ucu bardağa yerleştirin, sıcak suya dökün, 3 dakika veya istenilen mukavemet elde edilene kadar dik tutun
Çoğu bardak ve kupa için uygundur, kullanımı ve temizliği kolaydır, suyla durulanır veya sadece bulaşık makinesine konur.
DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar