Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 12+2 ADET Radis Araç İçi Güneş Gözlüğü Kart Tutucu Klips

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL203,95


Tüm Kargo ve Kampanyaları İnceleyin

Yeni Ürünler Burada

Serisonu Sınırlı Stoklar


Ne alacaksınız ? : Bu ürün 12 Adet + 2 Adet hediyeli olarak toplam 14 adet paket olarak gönderilir.

Spesifikasyonlar :

Renk : Resimdeki Siyah Renk-Desen Kombinasyonu birebir gönderilir. DETAY RESİMLERDEKİ RENKLER ÖRNEKTİR. Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

Materyal : abs plastik

Ölçüler : 6,5 cm x 2,5 cm x 1,8 cm Ekran yanılmalarına karşı lütfen ölçüleri karşılaştırın. Manuel ölçüm nedeniyle MM fark olabilir. Lütfen anlayış gösterin

GENİŞ KULLANIM ALANI : Gözlük, kart, Fatura, bilet vb. tutabilir.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : CAMLARA VE GÜNEŞLİKLERE ZARAR VERMEZ: Yumuşak malzeme gözlük ve güneş gözlüklerinin kollarına zarar vermez. Gözlüklerinizi düşmekten, çizilmekten, kaybolmaktan uzak tutun, daha güvenli hale getirin.

FONKSİYON: Gözlük, kart, Fatura, bilet vb. tutabilir. Gözlüklerinizi düşmekten, çizilmekten, kaybolmaktan uzak tutun, daha güvenli hale getirin.


GÖRÜNTÜLEME ETKİSİ YOK: Güneşliğe güvenli bir şekilde takılır, sürücünün görüşünü engellemez. Güneşliğe takılı gözlük tutucusu, sürüş sırasında güvenliği ve camınıza kolay erişim sağlayarak yolda net bir görüş sağlayarak sürücünün görüşünü asla engellemez.

ESNEK: 180 derece dönebilir, bu sayede gözlüğü dikey veya yatay olarak ayarlayabilirsiniz.

UYUMLULUK: Tüm gözlük ve güneş gözlüklerine, özellikle daha kalın olanlara uyar.

CAMLARA VE GÜNEŞLİKLERE ZARAR VERMEZ: Yumuşak malzeme gözlük ve güneş gözlüklerinin kollarına zarar vermez. Gözlüklerinizi düşmekten, çizilmekten, kaybolmaktan uzak tutun, daha güvenli hale getirin.


DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.


SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar