Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 12+2 Adet Kot Taşlama Tüy Alıcı Temizlik Volkanik Ponza Taşı

SON 48 SAATTE SATILAN : 0 Adet
Barcode: 7500000715692

  Tükendi!  


Spesifikasyonlar :

Materyal : Volkanik Lazer Ponza Taşı

Ne alacaksınız ? : Bu ürün 12 Adet + 2 Adet hediyeli olarak toplam 14 adet paket olarak gönderilir.


Yırtık kot modası için: Sıkılıp görünümünü değiştirmek ve biraz modaya uyup yırtık bir kot haline getirmek istediğiniz pantolonlarınız için ponza taşını kullanabilirsiniz.
Bir ponza taşı alın ve kumaştaki lifleri gevşetmek için istediğiniz alanı hafifçe ovalamaya başlayın. Aynı bölgeyi aşındırmaya devam edin ve küçük parçacıklar ve delikler oluşmaya başlayana kadar kuvvet seviyelerini deneyin.
Tüylenmiş kazaklar : Kış aylarında günlerce süren kullanımdan sonra, favori kazaklarınızdan bazılarının tüylenmeye başladıklarını fark edebilirsiniz. Bu, liflerin çözüldüğü ve gevşek uçların, kazaklarınızın yüzeyinde bir top oluşturduğu zamandır. Ponza taşındaki yumuşak, gözenekli yüzey, bu topakları ve tiftikleri kıyafetlerden çıkarmak için idealdir. Tüylenmelerin üstünden ponza taşıyla hafifçe geçerek kazaklarınızı eski haline getirebilirsiniz.
Küvet, fırın ve ocak temizleme: Yumuşak ponza taşı çoğu bulaşık süngerinden daha kullanışlı olabilir. Kimyasal maddeler kullanmadan bile ocağınızdaki pislikleri temizleyebilirsiniz. Fakat ilaçsız temizlendiğini düşünmüyorsanız bu taş ile birlikte deterjan kullanabilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gerekense ponza taşının ıslak ve esnek olduğundan emin olmak.
Ponza taşını klozetinizdeki birikintileri temizlemek için de kullanabilirsiniz. Lekeleri yıkadıktan sonra ponza taşıyla hafifçe fırçalayarak temizleyiniz. Özellikle kirli alanlardan kurtulmak için normal banyo temizleyicinizle birlikte kullanabilirsiniz.
Vücuttaki batık halde olan kılların giderilmesinde Vücutta batık olan bölgeye taşı aşağı yukarı olacak şekilde sürerseniz, yarım saat içinde batıkların azaldığı gözlemlenmektedir.
Bir diğer kullanım alanı ise giysilerinizin üzerindeki ufak lekeleri yok etmek için de kullanılmaktadır. Yapmanız gereken; Lekeli olan giysinizi düz bir zemin üzerine koyun ve ponza taşını lekenin üzerine yavaş bir şekilde sürünüz.
Bitkilerin toprağını güçlendirir : Yeşil parmaklı bahçıvanların çoğu, sağlıklı bitkilerin anahtarının kaliteli toprak olduğunu bilirler. Ponza eklenmesi toprağın suyu tutmasına yardımcı olur ve ponza taşının gözenekli yapısı bitki büyümesi için gerekli olan temel besinleri tutar. Toprağın dört bir tarafına küçük ponza parçaları yerleştirin veya toprağın üzerine doğrudan daha küçük ponza taşı ekleyin. Örneğin, saksı bitkilerinde veya teraryumlarda toprağın üstüne yerleştirilir.
Evcil hayvan tüyleri için ponza taşı:
Kolayca süpürebileceğiniz bir yerde olmayıp küçük bir alana dökülmüş olan evcil hayvanlarınızın tüylerini aynı gır gır yapar gibi ponza taşıyla alabilirsiniz.
Kullanmadan önce ıslatın ve tüm tüyleri toplamak için bir yönde ilerleyin.
SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar