Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

TransForMacion 12+2 ADET Flou Kızartma Yağ Sıçratmaz ve Un Eleği

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL442,95


Tüm Kargo ve Kampanyaları İnceleyin

Yeni Ürünler Burada

Serisonu Sınırlı Stoklar


Ürün Özellikleri :

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİK : Flou tasarımımızla hem yağ sıçratmaz hem elek olarak kullanın

RENK : TransForMacion Flou serisi olarak tasarladığımız bu ürünü krom Renk/tasarımı birebir göre gönderiyoruz. Sürpriz yaşamazsınız.

MATERYAL : Çelik

Ne alacaksınız ? : Bu ürün 12 Adet + 2 Adet hediyeli olarak toplam 14 adet paket olarak gönderilir.

ÖLÇÜLER : 28.8 CM çapında

KOLAY TEMİZLEME : Paslanmaz çelik yağ sıçrama koruması, düşük devirli bir bulaşık makinesinde temizlenmesi kolaydır . 28.8 cm çapıyla çoğu tencere ve tavaya uyar ve tüm tavayı korur.

ERGONOMİK TASARIM : Pişirme sırasında sizi korumak için kullanışlı bir ısıya dayanıklı plastik sapı vardır Pişirmenin çeşitli aşamalarında, bu yağ kalkanı pişirme süreci kolaylaştıracak ve hayatınızı kolaylaştıracaktır. Kızartma tavası için temizlemesi sonsuza kadar süren diğer sıçrayan kapakların aksine, bu koruyucunun ince gözenekli yapısı yağı içine yapışmadan engeller

MÜKEMMEL KORUMA : Ellerinizi mutfakta kızartılan yiyeceklerle ilgili ısıdan koruyacaktır. Yağ sıçramasını önleyin, sıcak yağ ve tehlikeli kızartma tavası yağ sıçramasına karşı tam koruma sağlar. Sıcak nesnelerden güvenli bir mesafede durmanıza ve birincil yanıkları durdurmanıza olanak tanıyan uzun, sağlam bir plastik sapa sahiptir. Çoğu şekil ve boyuttaki kızartma ve sos tavaları için mükemmel kombinasyonlu. Kızartma tavası için ince yağ kapağı ızgarası, tava içinde uygun hava sirkülasyonu sağlar.

Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN EK RESİMLERİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.SERİSONU ÜRÜNLER


YENİ GELENLER ÜRÜNLER


Bunları da aldılar