Favorilere Eklendi

Favorilerime Git

Transformacion 12+2 ADET Dondurma Porsiyonlama Kaşığı Kurabiye Köfte Helva 718441

SON 48 SAATTE SATILAN : 12 Adet
TL671,40


Ücretsiz Kargo


Ürün Özellikleri :

RENK : Transformacion Vigano serisi olarak tasarladığımız bu ürünü tasarımı birebir göre gönderiyoruz. Sürpriz yaşamazsınız.

MATERYAL : Paslanmaz Çelik 

Ne alacaksınız ? : Bu ürün 12 Adet + 2 Adet hediyeli olarak toplam 14 adet paket olarak gönderilir.


ÖLÇÜLER : Uzunluk 21 cm - Porsiyon 6 cm çapında

VALENZ DİZAYN : Porsiyon için dondurmayı kaşıkla alırken mandal geri itilip hazır konuma gelecektir. Tabağa boşatmak için mandalı itin ve donduboşalacaktır. Tekrar aynı işlemi yaparken mandal geri çekilerek hazır konuma gelir

TUTARLI PORSİYONLAR SUNUN: Tutarlı porsiyonlar sunmayı kolaylaştırır. Mandal özelliği ve kırılmaya karşı dayanıklı yapısı ile dondurma kurabiye helva köfte püre gibi yiyeceklerinizi kolayca aparattan ayırabilir ve şekillendirebilirsiniz.

Bir servis kaşığı ve bir kepçenin en iyi özelliklerini birleştiren bu tek parça yuvarlak porsiyonlu kaşık, eşsiz rahatlık ve tutarlılık sağlar.

GÜVENLİ VE DAYANIKLI:  Yüksek kaliteli PASLANMAZ ÇELİK kullanıyoruz. Restoranlar, evler, catering ve büfe ayarları için idealdir.

BULAŞIK MAKİNESİNDE GÜVENLİ VE LEKE DAYANIKLI: Sadece aletinizi bir ev tipi veya ticari bulaşık makinesine yerleştirin.

ERGONOMİK çelik TUTAMAK: Rahat ve verimli kullanım sağlamak için özel kalıplanmış, ergonomik çelik sap ile donatılmıştır. Yüksek hacimli ve ticari kullanım için de harikadır

TİCARİ VEYA KİŞİSEL KULLANIM: Uzun süreli ticari kullanıma dayanacak şekilde üretilen bu spoodle kaşık, restoranlar, oteller, catering şirketleri, fırınlar, kafeler veya ev şefleri için mükemmeldir!

Ekran farkı nedeniyle, renk tonları %0,5 oranında fark, Manuel ölçüm nedeniyle Milimetre fark olabilir. anlayış göstermenizi rica ederiz.
 

MÜKEMMEL SATIŞ SONRASI HİZMET : TransForMacion / KaktüsKedi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyor, güvenle satın alabilmeniz için, ambalaj kalitemize güveniyor, her ürün sorunsuz teslimat için özenle paketliyor ve resimde belirtilen renk, ebat, özelikte ürün göndermeyi taahhüt ediyoruz. Hasarlı ürün aldıysanız veya diğer ürün ve paket teslimat sorunları olduğunda bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.


SERİSONU ÜRÜNLERBunları da aldılar